Windows 10 Prof. darmowy upgrade niemożliwy w licencji grupowej - niestety reklamy kłamią!

Swego czasu kupiłem dla szkoły kilkanaście licencji upgrade Windows 8 Pro w licencji grupowej.

Zachęcony reklamą Microsoftu chciałem zrobić aktualizację do Windows 10 Pro.

Wcześniej zrobiłem tak z Windows 8.1 Pro - dało się! pomimo, że nie miałem wykupionej umowy Software Assurance - na aktualizację oprogramowania.

Byłem przekonany, że wszystkie wersje Windows 8.1, poza Enterprise, można aktualizować za darmo - taki jest przekaz reklamowy!!!.

Niestety, posiadając licencję grupową nie da się zainstalować na systemie 8.1 Pro - Windows 10 Pro - Microsoft w reklamach KŁAMIE.

Okazuje się więc, że nie warto wchodzić w układy z firmą Microsoft oparte na zaufaniu. Gdybym wykupił licencje OEM na Windows 7 i 8 miałbym teraz Windows 10 Pro za darmo… a tak muszę wyłożyć dodatkową kasę na upgrade systemu - … no ale to dopiero w 2019.

Przestrzegam wszystkich przed kupowaniem licencji grupowych, niestety ich amatorzy są tratowani inaczej niż pozostali konsumenci.

Microsoft nie kłamie, tylko stosuje kruczki prawne.

Ta promocja miała być od początku dla użytkowników domowych.

Nikt nie kłamie. To ty nie czytasz regulaminów i drobnych druczków pod reklamami. Wszystkie oszczerstwa i uwagi możesz zarzucać tylko swojej nieuwadze i możliwe że brakiem kompetencji.