Windows 10 przestał widzieć adapter Bluetooth

Kilka dni temu kupiłem adapter Bluetooth CSR 4.0 i zainstalowałem sterowniki z płyty. Przez parę dni ikonka bluetooth pojawiała się w centrum akcji, tak samo ikona CSR Bluetooth na pasku zadań (ona jest do tej pory). Słuchawki działały wyśmienicie, szybko się łączyły do komputera, itd. Ale po paru dniach ikonka z centrum akcji nagle zniknęła, a jeśli chcę się połączyć ze słuchawkami, muszę wchodzić w CSR Bluetooth, połącz, słuchawki. Ale to nie rozwiązuje problemu, bo kiedy je już połączę, system ich nie widzi, tzn. jak kliknę “głośniczek” do zmieniania źródła dźwięku, nie ma tam słuchawek. Próbowałem reinstalacji sterowników, itp. Od razu uprzedzam: adapter na pewno działa, bo mogę nim przesyłać pliki do telefonu i na odwrót, więc wina leży po stronie systemu.
Proszę o jak najszybszą odpowiedź, z góry dziękuję.

WIN+R
RUNDLL32.exe SHELL32.DLL,Control_RunDLL BTHPROPS.cpl,1
OK

Nic to nie zmieniło. Albo ja coś źle zrobiłem albo nie wiem. Kliknąłem OK i nic się nie zmieniło, po prostu okienko “uruchom” się zamknęło.

Powinno wyskoczyć “Bluetooth Settings dialog box”.

In Windows 8, bthprops.cpl opens Devices in PC Settings which will list any Bluetooth Devices. In Windows 7, bthprops.cpl opens athe Bluetooth Devices list under Devices and Printers. In Windows Vista, bthprops.cpl opens a true Control Panel applet called Bluetooth Devices

A mi się tylko zamyka to okienko :frowning:

Po .cpl mają być dwa przecinki , a nie jeden (taki to urok tego forum) .

Okienko wciąż tylko się zamyka. :frowning: