Windows 10 reset - błąd z niepowodzeniem

Cześć.
Wczoraj po włączeniu Windowsa nad zegarem ukazał się napis tryb testu, postanowiłem to wyłączyć komenda w “cmd” ( bcdedit /set TESTSIGNING off ) po wykonaniu operacji postanowiłem zresetowac laptopa i tu spotkała Mnie niespodzianka pojawia się logo windows mrugnie okno podobne do cmd oraz na dole tryb testu i reset po chwili próba naprawy i błąd z niepowodzeniem. Orientuje się ktoś czy istnieje jakaś metoda na naprawę rozruchu systemu bez ponownej instalacji "strach przed utratą danych z pulpitu

Pozdrawiam

Próbowałem tych sposobów i zawsze jest to samo nie działa żaden tryb awaryjny ani podobne opcje

Mam nadzieję, że przeczytałeś podany link, bo tam napisano co i jak.

Nagraj płytę DVD lub jak masz uruchom z niej laptopa i naprawa sytemu.

https://www.google.pl/search?q=napraw+ssytemu+windows+10+z+płyty+DVD&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b&gfe_rd=cr&ei=h3jTWPn0HdSv8wf24ZGQDQ#q=napraw+systemu+windows+10+z+płyty+DVD&*

Robiłem taka naprawę z instalacyjnego pena trwało ok 30minut i na koniec pokazało niepowodzenie naprawy .

Użyj płyty DVD i jeszcze raz.

Możliwe, że dysk uszkodzony.

Zgraj dane na kompie stacjonarnym i sprawdź dysk.

I ewentualnie recovery przy starcie - z reguły klawisz F9 - sprawdź w instrukcji.

Sprawa rozwiązana pomyślnie, skorzystałem z komend znalezionych na podesłanym filmie

Uszkodzenie rejestru nie jest z niczego:

  • dysk
  • pamięć
  • OC
  • wirusy

Trzeba to sprawdzić.