Windows 10 Spadki FPS W CSGGO

Witam! Wczoraj przeszedłem z windowsa 7 na 10, wszystko niby okej, lecz jeśli chodzi o grę w cs:go moje fpsy wachają się w granicy 118 i spadają bardzo często do 60 jakoś… Tych opcji z XBOX’a nie mam włączonych, iż pisze, ze moj komputer nie spelnia wymagan czy coś w ten deseń… Proszę o pomoc! Przekopałem cały internet…

Karta graficzna : NVIDIA GE FORCE GT 730
procek Intel core i3
8 GB RAM
Gdy jestem w csie zauważam, że najprawdopodobniej w menadzerze wtedy Dysk jest na 70-8- % " używany"

Podaj specyfikajce komputera

Pisałem już, dodam tylko, że procesor dokladnie to Intel Core I3 3220 CPU 3.30 Ghz… Na windowsie 7 nie bylo problemow ze spadkiem do 50/60 fps a teraz z 100 na 50 spada i laguje przez to :confused: Gram na wszystkim najniższym, te opcje co trzeba offnalem bo czytalem o tym wszedzie juz… A nadal spadki, nic sie nie zmienia.
[W menadzerze cs bierze od 70 do 100 procent procka ]

Robiłeś to jakimś programem typu Asystent aktualizacji do systemu Windows 10 / Windows 10 Media Creation Tool / “accessibility/windows10upgrade”?

Być może po takiej aktualizacji po prostu system nie jest w najlepszym stanie w porwaniu do czystej instalacji.

Warto wyłączy jeszcze takie coś jak Tryb Gry, który pojawił się niedawno w ustawieniach Windowsa… z założenia miał przyspieszać, a tylko laguje gry

Robiłem to tym programem z Microsoftu, bodajże Cration Tool, instalowałem z 7 na 10 przez pendrive. Da się to jakoś naprawić czy zostaje powrót do Windowsa 7?