Windows 10 uruchamianie

Witam,jak usunac z cmd lub panelu sterowania informację na temat tego kiedy konputer byl uruchamiany? I najlepiej kazde dzialanie na komputerze tez .Prosze o szczegolowa aczkolwiek prosta w rozumieniu inatrukcje.

Nie musi byc to skomplikowane jesli np usune jakies pliki z dziennika systemu o ile tak mozna, ,ktore nie utworza sie znowu to super,ale co z reszta? Jak to jeszcze mozna sprawdzic?

Wg mnie szkoda zachodu. Są takie dane zapisywane w komputerze, do których nikt nie ma dostępu, a ktoś w miarę kumaty to bez problemu odczyta. Szkoda zachodu na próbę oszukania rodziców.

Musze wejsc na konputer tak zeby ktos tego nie wiedzial i mi tego nie zarzucil i nie chodzi o rodzicow, moze prosto wyszukac na necie jak sprawdzic czy ktos uruchamial a ja potrzebuję usunac dowody.

Przygotuj sobie pendrive z bootowalnym systemem i z niego odpalaj kompa.

Ale ja nie mam czasu na rzeczy ktorych nie rozumiem musze zaraz wejsc na komoa zrobić swoje i wyjsc

To wyjdź bez wchodzenia, nie będzie dowodów do usuwania. Szybka i skuteczna metoda.

https://techniczny.net/jak-sprawdzic-kiedy-komputer-zostal-wlaczony-lub-wylaczony/

No dobrze skoro nikt sie nie zna to nie rozumien tracenia czasu na odpowiedz

Nie mamy czasu.

Thanks anyway