Windows 10 - wasze zdanie, wasza opinia - dyskusja ogólna

Ja zaktualizowałem z WIndowsa 8.1 do 10. Nie podobało mi się to, ponieważ sam system chodził wolniej. Chciałem przywrócić, ale podczas przywracanie mój Windows 8.1 się zepsuł. Tak więc zainstalowałem starego i dobrego Windowsa 7, ale niestety coś z nim było nie tak (problemy z grafiką). Ostatecznie skopiowałem ważne pliki i zainstalowałem Windowsa 10 na czysto. Nie ma co porównywać jeżeli chodzi o pojedynek aktualizacja vs. instalacja na czysto (wiem, wiem więcej aplikacji itp.) Ale moim zdanie jeśli już aktualizować to tylko na czysto nie żadne z Win 8 czy 7. Teraz w grach mam więcej FPS niż w Windows 8.1. Uruchamia się szybciej. Ogólne jestem zadowolony z nowego systemu. Polecam instalację, ale  tylko na czysto.

Jeżeli chodzi o Windowsa 10 - jestem aktualnie w fazie testów :wink: jak narazie bardzo mi się podoba :wink:

Jeżeli chodzi o Windowsa 10 to narazie nie mam żadnych uwag co do jego działania :wink:

Ten problem rozwiązałem, wynikało to z braku kodeków, zainstalowałem paczkę K-Lite i prawy klik działa, dodatkowo COM Surrogate (hostdll.exe) przestał pracować, bo był on odpowiedzialny za miniaturki i najwyraźniej przy tych filmach sobie nie radził.

Powiem tak od półtora miesiąca mam ten system spisuje się dobrze dziś pobrałem aktualizacje Threshold 2 i śmiem napisać ze spisuje się bardzo dobrze i nie zamierzam przesiadać się na win 8.