Windows 10 wersja preview

Jak to jest z tym Windows 10? Na WP i Onet piszą, że jest dla smartfonów z 512 mb ram co wynika z testów poglądowych Windows 10. To znaczy, że już się pojawiła? Z tego co wiem to nie, ale te informacje wprowadzają mnie w… Zamieszanie.

Aktualnie Windows 10 w wersji Technical Preview na smartphone’y nie jest jeszcze dostępny. Miał pojawić się na początku lutego, lecz nic z tego nie wyszło. Trzeba czekać na jakieś oficjalne stanowisko Microsoftu.

Na ich stronie jest napisane, ze w lutym. Swoją drogą jeszcze nie ma nawet połowy lutego :slight_smile: Ale skąd Onet i wp mają takie info?

Najwyraźniej chcą być szybsi, od innych serwisów, lecz ja bym onecie, czy wp nie wierzył do końca z tą informacją. 

@adi0922

To nie jest tajna informacja ;). Microsoft na swojej konferencji 21 stycznia bieżącego roku pokazał wstępną wersję Windows’a 10 na urządzeniach mobilnych. Tego samego też dnia ogłosili, że wersja ‘Technical Preview’ będzie dostępna w lutym (początkowo nieoficjalnie mówiło się o 4).

Właśnie pojawiła się wersja Technical Preview Windowsa 10 na smartphone’y: http://blogs.windows.com/bloggingwindows/2015/02/12/announcing-the-first-build-of-windows-10-technical-preview-for-phones-2/?OCID=ANNOUNCEMENTS_SOC_TW_ORGANIC_WP10&linkId=12319912