Windows 11 a Office 2007

Mam nowego laptopa (Laptop LENOVO IdeaPad 5 14ALC05 14") z Windows 11. Zainstalowałem na nim Office 2007. Aktywacja poszła pomyślnie. Z tym że przy każdym otwarciu Worda lub jakiegoś pliku otwiera się okno „trwa konfiguracja produktu” i ostatecznie jak coś zrobi to się otwiera i działa. Konfiguracja nie wyłącza się już w przypadku otwierania kolejnego pliku jeśli jest otwarty inny dokument.
Zrobiłem naprawienie instalacji ale nic nie pomogło. Jakieś pomysły co mógłbym zrobić?

Odinstaluj i zainstaluj z innego źródła. U mnie działa dobrze.
http://basewin.pl/

Źródło mam dobre. Odinstalowałbym i zainstalowałby ale boje się czy przejdzie ponownie automatyczną aktywację. W momencie odinstalowania wysyła coś do Microsoftu że zwalniam licencję (mogę mieć na 3 komputerach)?. Poprzednio jak instruowałem 2 lata temu to musiałem telefonicznie aktywować i było to dla mnie problematyczne. Chciałbym tego uniknąć.

Tak sobie myślę że fabrycznie na komputerze chyba była zainstalowana jakaś nowsza wersja testowa i pewnie w tym jest problem. Samo jej usuniecie po instalacji wersji 2007 nie pomogło.

Pobrałeś z serwerów Microsoft np korzystając z tej strony?

Mam oryginalną płytę sprzed 10 lat :wink: [a w zasadzie to korzystam z obrazu tej płyty]

Pomogło odinstalowanie i ponowne zainstalowanie. Aktywacja się zachowała.