Windows 11 błąd 0x80860010

Witam mam od wczoraj zainstalowany windows 11 Pro na czysto ze strony MS pobrany wrzucony na pendrive. Wszystko jak na razie ok poza jednym mankamentem którego nie wiem jak się pozbyć. Po wejsciu start-ustawienia-aplikacje-aplikacje i funkcje pokazuje się komunikat gdy dam zaloguj pojawia się błąd (dodaje zrzuty)


Ktoś miał styczność z tym błędem i jest w stanie podpowiedzieć jak to wyeliminować ?
PS dodam że jestem zalogowany na swoje konto MS
Z góry dzięki pozdrawiam :slight_smile:

U mnie po wejściu tam, gdzie podałeś nie ma error’ów.

Nie każdy ma tak dobrze :wink: ja nie mogę znaleźć przyczyny żeby to naprawić więc błąd widnieje jednak jakoś to nie wpływa raczej na działanie PC. Możliwe że kolejne aktualizacje to wyeliminują.
Ps. na chwilę obecną ten żółty komunikat zniknął…magia :smiley: (będę obserwował)

No ja to mam szczęście…

A masz zainstalowany Onedrive na swoim PC? bo ja to usunąłem na windows 10 nie miałem z tym problemu.
Pozdr.

Ja mam i korzystam.

Rozumiem ja po formacie wgrywałem win11 ponownie na pendrive, ale nadal mi pokazuje ten komunikat na żółto a później ten błąd

Wydaje mi się, że to przez to usuwanie OneDrive’a są takie cyrki teraz… Przecież on jest mocno zintegrowany z systemem - chyba, że się mylę…

Mylisz się, One Drive można normalnie odinstalować.

Niestety bez usuwania też ten komunikat się pojawia…na 10 odinstalowywałem one drive jak i cortane ona jest najbardziej zintegrowana z systemem i nie miałem takich kwiatków. Nie wiem może to naprawią za jakś czas :slightly_smiling_face:
Onedrive można odinstalować z dodaj usuń programy bez problemu.

Uwaga! dla kogoś kto może mieć taki problem jak ja…rozwiązaniem jakie zrobiłem było założenie nowego konta MS. Zainstalowałem ponownie windows 10 po kilku dniach zainstalowałem win 11 na czysto tak jak wcześniej pokazał się ten komunikat podświetlony na żółto dałem zaloguj, ale nie pojawił się error tylko żebym potwierdził swój nr tel. wpisując 4 ostatnie cyfry po czym otrzymałem kod który wpisałem i znikł ten komunikat :slight_smile: więc na obecną chwilę wszystko gra i buczy :smiley:
Pozdrawiam.