Windows 11 brak możliwści instalacji programów Autodesk

Posiadam laptopa Omen , wcześniej miałam na nim licencje na Autocad ale w starej wersji(2019) i przy okazji starszego Windowsa.
Obecnie próbuję zainstalować program (Autocad 2023) na Windows 11 ale bez skutecznie , za każdym razem wyskakuje , " nie można zainstalować programu proszę o kontakt z działem technicznym Autodesk".
Po kontakcie z Autodeskiem i kilku nieudanych próbach instalacji doszli do wniosku , że zapora Windows Defender blokuje instalacje Autocad. Wyłączyłam ochronę sieci i ochronę ze względu na reputację ale dalej nic cały czas wyskakuje ten sam błąd. Już nie mam siły do tego walczę z tym już prawie miesiąc a licencja ucieka… Czy ktoś może ma pomysł co się dzieje że tylko ten jedyny program nie chce się zainstalować co mogę jeszcze zrobić , żeby w końcu to zaczęło działać.
Z góry dziękuję za podpowiedzi! :slight_smile:

Co masz w folderze C:\ProgramData\Autodesk\CLM\LGS\ ?

To moze zacznij od początku.
„Omen” to tylko nazwa serii.

Pewnie 10. Ale jaką masz gwarancje ze 11 działa bezproblemowo?
Jaki bład instalacji?
Wpisz w google " Install error: AutoCAD 2023 The install couldn’t finish" i szukaj.
Może tu.

Niestety nie widzę nic takiego :frowning:

Niestety nie działają te sposoby które oni opisują a po próbie instalacji wyskakuje taki komunikat.


a jeśli chodzi o laptopa to jest to LAPTOP HP OMEN 15” 15-DC1014NW

Z tego co rozumiem, instalator na tym etapie pobiera sobie pliki instalacyjne. Jeżeli połączenie do Internetu szwankuje, lub jak wyraźnie piszą, jest powolne, to wystąpi taki problem

Proponują zalogowac się na konto Autodesk i pobrać produkt przez „Download” albo „Custom install” (jak rozumiem pobierze sie pełna instalka).

obraz

Spróbuj, może zadziała

Czytaj tu,

Przejrzyj linki a szczególnie ten.
If the behavior still persists, identify an installation failure point in Setup.log file.

Czy wersja oprogramowania jest jednostanowiskowa, czy też jest to wersja wielostanowiskowa i wymaga serwera licencji?