Windows 11, czyli choroba dwubiegunowa

Mój PC spełniał wymogi W 11. Mam właściwą konfigurację, w Windows Update był stosowny komunikat. Do dzisiaj. Teraz pojawiła się wiadomość odwrotna - nie spełnia. Windowsowskie narzędzie do sprawdzania kondycji komputera podaje, że nadal spełnia. Pewnie będzie ciąg dalszy…
PS niczego nie zmieniałem.

Na chorobę dwubiegunową przepisuje Depakine Chrono w trybie natychmiastowym :laughing:

Podobno weryfikator wciśnięty w Windows Update ma bugi jak zbyt szybko wydany bliźniaczy program „PC Health Check”.

Ty neurolog, się nie wymądrzaj. :smiley:

https://www.mp.pl/pacjent/leki/lek/30189,Depakine-Chrono-300-tabletki-powlekane-o-przedluzonym-uwalnianiu#indication

Leczenie epizodów maniakalnych w chorobie afektywnej dwubiegunowej, w przypadku gdy lit jest przeciwwskazany lub źle tolerowany.

Jeśli masz ochotę to spróbuj „ręcznie”, instalatorem Windowsa 11 wykonanym np. na pendrajwie, uruchomić aktualizację przez nadpisanie obecnego systemu (np.Win10).
Po wykonaniu pendrajwa instalacyjnego narzędziem Microsoftu, otwórz jego zawartość normalnie w obecnym systemie i kliknij ikonkę „setup.exe”.
Jeśli komputer faktycznie nie spełnia wymagań to instalator po chwili to zakomunikuje i zakończysz próbę.
Jeśli nie zakwestionuje, to nastąpi aktualizacja obecnego systemu bez utraty danych.
Link do instalatora Win11 poniżej:
https://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=2156295

Zrobiłem to kilka dni temu. W11 zainstalował się bez problemu. Jego jakość była taka, że z ulgą wróciłem do W10

CHAD-wesoła diagnoza,polecam Olanzapinę 5mg/doba

Dziękuję za informacje farmakologiczne. Niestety, polecacie leki w formie tabletek. Gdyby były w płynie, nacierałbym obudowę.

Da się to obejść w inny sposób, nawet na sprzęcie „nie spełniającym wymagań” starym CPU, bez TPM i bez Secure Boota, a ściślej ujmując - z nieaktywnymi dwoma ostatnimi :slight_smile: Mogę potwierdzić, że aktualizacje systemu działają, problemów nie ma.

Swoją drogą niektóre moje systemy również nie otrzymały powiadomień, a niektóre tak. Miałem na mysli powiadomienia informujące, że nie mogę zainstalować Win11.

MS chyba teraz wymusza sprawdzanie apką a nie monitem „zielone”/„czerwone” światło na aktualizację do roku czasu.

A po co pendrajw potrzebny, jak można „otworzyć” Iso w exploratorze Windows i uruchomić setup.

To jest aktualizacja co ty piszesz bo instalacje ciężko tak zrobić jak czysty dysk :stuck_out_tongue:

Czytaj ze zrozumieniem! Bo autor posta pisze, że ma system.