Windows 11 na kanale beta Windows Insider w wersji 22000.100

Jak ci działa wersja insider? Sypie się?

Raczej musisz się nacieszyć newsami konkurencji:

https://www.instalki.pl/aktualnosci/software/48978-windows-11-beta-za-darmo-pobierz.html

No to w końcu Beta. Szybko uporali się. Ale nic dziwnego, skoro Windows 10 jest podstawą dla Windowsa 11.
Instaluję system.

W sumie trochę lipa, że nie wydali wczoraj Dev 22000.150 / 170 / 190 ~ 200 lub już MS opracował jak na wersji Dev wyciąć aktualizowanie sprzętów niekompatybilnych.

I pewnie beta będzie co 2-4 tygodnie a nie co ~7 dni.

Mowa o wersji 22000.100? Ta wersja ma dostawać raz w miesiącu dużą aktualizację.
Zaktualizowałem system do wersji Beta, bez żadnego problemu. Nie trwało to długo.

Crap bomb :bomb: has been planted:

zanim się tutaj coś pojawiło to każdy portal zdążył swój artykuł na ten temat opublikować xd chyba ten dział nie ma sensu

Myślę, że najnowsza redakcja nie musi go oglądać i raczej patrzy w to co trzeba przetłumaczyć w tłumaczu Google/ Deepl/ Lingvanex.

Chyba Dev będzie rzadziej (co 14 dni)*, a mnie wykrywa:

10.0.22000.120 / KB5005188

* - chyba że pierwsza beta zrobiła galimatias (różniła się znacznie kodem od 100 „Dev” :rofl: :roll_eyes: :stuck_out_tongue_winking_eye: za bardzo…).

Coś nie nie sprawdza się plan z rzadkimi obrazami bety, idą na równi z dev:

Cumulative Update for Windows 11 (10.0.22000.132) (KB5005190)

No Beta raz na miesiąc miała być, fakt, ale tak nie jest.
Windowsa 10 nie śledzę na blogu, po prostu tego systemu nie lubię, ale 11, sprawdzam, praktycznie za każdym razem, jak nowa wersja W11 wyjdzie, a czytam tutaj co nowego: Home | Windows Insider Blog
Sporo błędów za każdym razem naprawiają.

Ja odświeżyłem 11 i zgubiła się opcja wybrania czy preferuję dev / betę / kanał zapoznawczy.

Ciekawe czy kolejne wersję będę przez to jeszcze widział.

A czytałem dziś, że Microsoft ten problem rozwiązywał, kanały Insider w kulki lecialy (gubiły się).

Mimo braku informacje czy mam kanał dev/beta/zapoznawczy to już wykryło:

Cumulative Update for Windows 11 (10.0.22000.160) (KB5005189)

Będzie trzeba śledzić co społeczność uzna za bliskie RTM i wymusić wypisanie z „Insider Preview for Windows 11”.

Ten Beta kanał wciąż nie ogarniam. Microsoft zapewniał, że jedna aktualizacja na miesiąc. A zdaje się, że co tydzień pokazuje się nowa wersja, wraz z Dev. Microsoft ogarnij się.

Mało aktualizacji - źle, dużo aktualizacji - jeszcze gorzej. :crazy_face:

1 polubienie

@FadeMind Jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził.

Pozdrawiam!

1 polubienie

To tylko świadczy o tym, ile błędów wciąż ma wersja Beta.

Od tego są wersje Beta, żeby miałt błędy i je naprawiać. Problem w tym, że od wydania Windows 10 chyba ten system jest wieczną betą.