Windows 11 - usuwanie 'partycji old'

Zainstalowałem Windows 11 i potrzebuję usunąć partycję old no i w tej jedenastce zaglądam jak komornik po TV i nie wiem gdzie się ruszyć. Wiem że koledzy wiedzą jak to uczynić gorzej ze mną :-))

Katalog Windows.old usuniesz w mechanizmie oczyszczania dysku lub zrobi to system za około 10-14 dni.

Ja nie znam „partycji old” ale może jest widoczna w systemowym programie:

Zarządzanie komputerem i w nim zarządzenie dyskami.

Wtedy wywalisz ją podobnie jak za czasów XP/Visty/7.

A może tylko folder Windows.old

Tak oczywiście to katalog ze spakowanymi folderami, już po sprawie odnalazłem w gąszczu tych ustawień i wszystko usunięte. Dzięki i pozdrawiam kolegów.

Przekombinowali. sam teraz szukałem.

Bardzo dziękuję i pozdrawiam kolegę właśnie wczoraj to znalazłem i powiem że jest sporo zakrętów by tam coś odnaleźć. Twierdzą że system dla seniorów, może przyszłych bo obecni nie wtajemniczeni to ooooooooooo! a może i więcej czasu potrzebują by się w tym gąszczu odnaleźć. Na razie w ramach testów wróciłem do 10 i próbuję innego myku ale to może innym razem, może tylko dodam że Windows 11 zainstalowałem na komputerze gdzie nic w/g Microsoftu nie pasuje. Brak TMP2 procesor nieco starszy jedynie co zrobiłem to przejście na UEFI.

Ja na widzie nie posunąłem się tak daleko :grinning:

Mam procesor jak wcześniej pisałem nieco podstarzały jak i ja Intel Pentium G3440 pamięci 8GB płyta Asus B85 Plus bez TMP2 i grafika GT730 i o dziwo Windows 11 działa. Nie wiem dlaczego panowie z wiadomej firmy tak ludzi naciągają na kupno nowych komputerów. Jeżeli ja jako 75-latek zainstalowałem to i młodzi również tego dokonają, powodzenia koledzy.

Czujnik pamięci? Co to za analfabeta tłumaczył. :joy: :joy: :joy: :joy: