Windows 2000 - hibernacja oraz firefox

Witajcie

Ostatnio moi rodzice zaczęli często korzystać z internetu i mnie “nawiedzać”, co mnie dość wkurzało. Na strychu miałem starszy komputer ( Celeron 933 MHz, 256 MB pamięci, nvidia GeForce FX5200 itp.). Zainstalowałem na nim XPka i strasznie się zawieszał (choć miał zainstalowanego Firefoxa + Avirę AntiVira) i rodzice znowu przychodzili do mnie, więc pomyślałem chwilkę i zainstalowałem Windows 2000. System miodzio, nic się niezawiesza, generalnie wszystko jest w porządku, ale ... zawsze jest ale :) Firefox niewiadomo czemu uruchamia się tak koło 30-40 sekund, a na XP uruchamiał się krócej, ale za to był niestabilny. Czy można coś z tym zrobić. Dodatkowo na XPku po instalacji mogłem bezproblemowo przejść w stan hibernacji, tutaj takiej opcji niema, jak ją włączyć??

Dzięki za porady :slight_smile:

Witaj,

Windows 2000 Professional Nie ma hibernacji. Nie wiem jak z wersją 2000 Server ale chyba tez nie miała. Spróbuj zainstalować najnowszego Service Paca do Windowsa 2000. Jak sie nie myle to najnowszym jest 6. Powinien rozwiązać twój problem z firefoxem. Albo zainstaluj OPERE :slight_smile:

Pozdrawiam, Przemek

#-o Do windowsa 2000 zostały wydane tylko 4 SP :stuck_out_tongue:

jak korzystałem z Win 2000 z SP4 nie przypominam sobie problemów z foxem, tylko czy to wersja 2 czy 3 bo ja miałem wtedy zainstalowaną 2,

no i mogę polecić instalacje Opery działa bardzo dobrze :smiley:

Co do hibernacji to nie pomogę, nigdy z niej nie korzystałem pod Win 2K :stuck_out_tongue:

Cześć

Tak jak napisał Vins

Do Win 200 były tylko 4 SP.

Jeśli chodzi o Firefoxa… zainstaluj 2, bo faktycznie 3 może sprawiać problemy. Poza tym hibernacji brak w Win 2000.