Windows 2000 service pack 4

witam ponownie mam mały dylemat czy dla odmiany warto zainstalować windowsa 2000 service pack 4 bo słyszałem ze jest szybszy od windowsa xp. Obecnie mam zainstalowanego xp i jest ok, ale czasem jak każdy lubi poeksperymentować.

Gry pod xp chodzą mi wyśmienicie, a moje pytanie brzmi czy pod windowsem 2000 service pack 4 bedą działały tak samo czy może lepiej z uwagi ze win2000 do swojego działania potrzebuje mniej pamięci RAM

mój komp to:

procesor sempron 2400+

RAM 768

Grafika radeon 9550

pozdrawiam wszystkich forumowiczów :stuck_out_tongue:

Nie sądze bo sam tego próbowałem i ZDECYDOWANIE odradzam bo gry zachowywują sie malo stabilnie i strasznie tną poza tym to poprostu jest męczarnia bo system jest bardzo niestabilny gdy obładuje się go procesami…

tak jak xpek

mam czystego bez żadnych aktualizacji i na razie chodzi stabilnie bez żadnej zawiechy czy bluescreenów. mam za wolne łącze by ściągać update :frowning:

DO master_zonk6

Sugerujesz ze z moim kompem gry beda chodziły jak na xp, ja sam nie wiem bo gdy miałem zainstalowanego win2000 bez service packów to gry chodziły relatywnie gorzej, trudno powiedzieć.

nie wiem moze sie myle ale z wlasnego doswiadczenia wiem ze na kazdym kompie kazdy windows czy to 2000 czy xp chidzi inaczej tzn miej lubbardziej stabilnie. :-o