Windows 2000

Witam…mam pytania odnosnie tego systemu. Czy jest on tak dziurawy(luki w zabezpieczeniach) jak xp ? Mam zamiar zmienić system z xp na 2000. Kolejne pytanie:

Czy oprogramowanie neostrady jest kompatybilne z tym systemem?

Wasze porady co do tego systemu są mile widziane :slight_smile:

Dziękówa za trud i pOOzdrOO!

Tak samo dziurawy jak XP i starszy, praktycznie już nie stosowany w komputerach domowych.

Neostrada chodzi bez problemu.

Jak chcesz instalować 2000 PL to pakiet poprawek do tego 4 PL

  • poprawki krytyczne najnowsze.

Systemy XP to zmodernizowany 2000.

PO CO ZMIENIASZ NA 2000?

Witam!

Ja osobiscie od kilku lat pracuje na win 2000, zarówno w domu jak i wpracy. przedtem miałam nt4. próbowałam równiez XP, ale wywaliłam go. Tak czy inaczej wszystkie windy są do siebie podobne pod względem działania. Jak pieścisz i dbasz, to chodzi jak nalezy. Jest to wyłącznie kwestia gustu, z tym że mój wybór był podyktowany, zarówno do NT4 jak i win 2000, względami stabilnosci. Byc moze to subiektywne odczucie, ale wlasnie te dwa systemy sprawdzają sie jako stabilne, jesli chodzi o windę. Xp dzialalo mi na nerwy bo za duzo tam jest bajerów naupychanych, które tylko przeszkadzają.

Twój wybór.

pozdrówka :smiley:

PS. nie wiem jak win 2000 sprawdza sie w przypadku jakichs super nowoczesnych gier, ale jesli chodzi o inne rozrywki typu video to jest ok.

mozesz rozwinac ta mysl?

a co do gier na win2000… dzialaja tak samo jak na XP… mam dwa kompy (z XP i 2000… w domu :slight_smile: )

Uwierz mi na słowo, mam podstawy aby tak pisać.

http://www.centrumxp.pl/forum/viewtopic.php?t=29993

Choć są fani każdego systemu i jego używają.

ale co? mam ci uwierzyc, bo to samo (nie poparte niczym zdanie) piszesz w innym watku na innym forum?

a tutaj statystyka z mojej strony www, statystyka dziala przez 10 miesiecy

systemy1vz.png

nie wydaj emi sie zeby to byl OS, ktorego nikt nie uzywa.