Windows 64 bit i neostrada

czy ktoś ma doswiadczenia w zainstalowaniu neostrady na win x64? mi jak do tychczas odrzuca sterowniki - pojawia sie komunikat o zainstalowanie sterodników USB

to jest podstawa- stery do USB a potem stery do NEO 8)

A ze sterami pod XP x 64 może być kłopot,szczególnie do modemu Neo.

Poszukaj na stronie producenta twojej płyty głównej sterów 64bit.

Bawiłem się z tym systemem 2 tyg. I go wywaliłem z braku oprogramowania 64bit. Nie mogłem znaleść sterowników do karty dzwiękowej wbudowanej na płycie. Płyte mam ASUS K8n-e deluxe. Na stronie Asusa znalazłem oprogramowanie 64bit ale nie wszystko się zainstalowało jak trzeba. No i problem z oprogramowaniem anty wirusowym Nortony nie działaja. Uważam że na ten system jeszcze jest troche za wcześnie ale sprawdzić warto, pózniej jest człowiek mądzejszy

no tak , jak dla mnie też totalny brak sterowników - ale do peryferii, co bym nie podłączył przez USB - to koniec - tak że fakt faktem szybkość działania systemu robi wrażenie , ale mimo to wyciąłem go- poczekam na pojawienie się sterowników i przy okazji polską wersję

Co ty stary spisz na kasie :?: Kupujesz Windowsa za grube pieniadze i nie uzywasz :?:

@hiroaq Nie wyciągaj pochopnych wniosków, przecież Windows XP Professional x64 jest wersji trial (365-dni).

No właśnie ściągnołem go stąd http://www.microsoft.com/windowsxp/64bi … trial.mspx

A po aktywacji korzystac z niego moge dokładnie 365 dni

no własnie kosztowało mnie to tylko wykorzystany limit neostrady :lol: ale mimo wszystkow warto było, tylko dwa dni intensywnego bawienia się tym systemem pokazało mi jego mozliwości, szybkość odczytu i przetwarzania danych no…no… , chociaż przy moich ustawieniech też nie narzekam ale jak pisałem różnica jest ZAÓWAŻALNA