Windows 64bit. Czym się różni od 32?

@up - Jak Ty to zrobiłeś? :-o

Po uruchomieniu systemu, system zużywa 39% pamięci a po krótkim czasie spada do 28% ale najczęściej mam zużyte 32% pamięci. Najniżej było 27%

Nawet kilka razy dziennie przeczyszczam system ccleanerem, kilka razy w tygodniu defragmentuję o&o, wyłączone śmieci z autostartu, wyłączyłem nie potrzebne usługi typu pliki offline - superfetch jest włączony :P, nie chodzę po podejrzanych stronach,

System jest wersją trial od MS więc nie był krojony.

Oj, nie zachwycaj się. Chłopak ma system, jakiś trial. Nic nie robi innego, tylko bez przerwy defragmentuje i czyści cleanerem. Taka częstotliwość, z jaką on to robi, to absolutna przesada. W końcu cleaner pomyli się i uszkodzi mu system lub prywatne dane, usuwając nie to, co trzeba. Jego parametry zużycia pamięci przez win 7 x64 to jakiś ewenement, niespotykany normalnie w eksploatacji tego systemu, więc nie ma co tego brać pod uwagę. Takie dane to dotyczą starego win xp, a nie siódemki x64 i jak ktoś znacznie przekracza standardowe parametry, to znaczy, że coś jest nie tak.

Jeszcze nigdy nie zepsułem sobie systemu ccleanerem a używam go kilka lat.

Dobre, także często używam CCleanera oraz defragmentuję dysk i nigdy nic mi się nie skopało :smiley:

Jeśli chcesz KUPIĆ system - to przy twojej konfiguracji tylko 64 bity. Przecież dodanie w przyszłości RAMu to nie jest wielki wydatek a jeśli zmienisz jeszcze parę elementów to nagle

stwierdzisz, ze system 32 bitowy blokuje komputer. 32 bity - zapomnij!

A co to ma do rzeczy?

Więc dzięki. Jutro, pewnie kupię sobię Win7 64bity SP1. :smiley: Dzięki jeszcze raz :smiley: