Windows 7 32/64bit błąd 0x80070003

Mam następujący problem. Chciałem przeinstalować system, uprzednio sformatowałem dysk C:/ lecz podczas rozpakowywania plików instalacyjnych wystąpił błąd 0x80070003.

Ten sam problem występuję podczas próby instalacji 32bitowego systemu jak i 64bitowego systemu.

Płytę z 32biotowym systemem wypaliłem tuż przed instalacją (oprogramowanie posiadam z MSDNAA więc jest oryginalne), a płytę z 64bitowym systemem posiadałem już wcześniej (także z msdnaa) i podczas ubiegłej instalacji nie występował żaden błąd.

Proszę o szybką pomoc.

Przy instalacji usuń wszystkie partycje i załóż/sformatuj nowe.Jeżeli to nic nie da ,spróbuj nie aktualizować systemu podczas instalacji.

ja rozwniez mam ten sam problem najpierw mi komunikat pojawial sie gdy mialem 3%, gdy aktualizowalem bios to przesunol sie do 5% i dalej niechce isc. juz dlugo sie mecze z ta instalka i nie wiem jak rozwiazac ten problem

http://www.dcclifecare.com/list/0x80070003.html

Może i racja ,że wpisanie w wyszukiwarkę komunikatu jest szybsze niż napisanie posta,ale również przeczytanie posta ,zajmuję mniej czasu niż wklejenie nieprzydatnego linka…