Windows 7 32bit - Radeon 2100 - Nie mogę zainstalować sterów

Witam, mam płytę główną - Gigabyte GA-MA74GM-S2H v1 z wbudowaną grafiką Ati Radeon 2100, Windows 7 32 bit Ultimate. Mój problem polega na tym, że nie mogę zainstalować sterowników otóż przy instalacji Windowsa system sam zainstalował stery jakieś tam Microscoft corporation MDMM czy jakoś tak… no i za żadne skarby nie mogę zainstalować do mojej płyty głównej. Jeszcze bym zniósł ten systemowy sterowniki ale niestety nie ma OpenGl"a i to już nie przejdzie. Mam płytkę od płyty głownej instalowałem stery od Visty i nic nie działa, zainstalowały się ale nic sobie z tego nie robiło. Ściągałem z internetu parę wersji na VIste i 7 i dupa :frowning: . Uninstal , reset , instal , uninstal , reset , aktualizuj ( przy systemowym sterze pisze że "STEROWNIK JEST AKTUALNY… ) i tak w kółko . Jeszcze gdy odinstalowałem wszystkie i dałem Ponownie uruchom to Windows sam automatycznie zaczął instalować swoje stery. Ja już nie wiem, co się dzieje - wszystko się popsuło gdy zainstalowałem system jeszcze raz. Wcześniej nie było z tym problemu. Pozdrawiam i czekam na POMOC !