Windows 7 64 bit błąd podczas instalowania aktualizacji

Witam niedawno kupiłem windows 7 home premium 64bit. Od pewnego czasu podczas aktualizacji i instalowaniu ich wyskakuje mi błąd niewiem dlaczego macie jakieś rady ? :frowning:

92841477469539071307_thumb.jpg

95017622516885339963_thumb.jpg

apple64 ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

to jak pomoże ktoś ?

W polu uruchom wpisz

services.msc

enter

Znajdź usługę Usługa aktywowania servera proxy w sieci web winHTTP kliknij ją prawym myszki> zatrzymaj.I spróbuj zaktualizować.

Niestety nadal to samo ;/ Podczas inst aktualizacji samo mi przemienia na włączony a przecierz klikałem zatrzymaj to co pisałeś

Udaj się w te same miejsce tylko zamiast zatrzymywać tę usługę to wyłącz ją i po tym spróbuj zaktualizować.

nadal to samo :frowning:

Prawa admina?(w wyszukaj wpisz services.msc>ppm>uruchom jako admin)Oczywiście zatrzymaj/wyłącz>zastosuj.

Nadal to samo chyba czeka mnie format

Sprawdź poprawność daty w systemie.

Poprawna data jest w systemie heh

Nie instalują się aktualizacje związane z procesorem i systemem bo np windows defender sie inst

Pokaż ss z win update>historia aktualizacji.

To lista z dzisiaj bo reszta wykasowała się niewiem czemu :o może jakiś zapis w systemie niechcący usunołem

http://iv.pl/images/90815989953031811275.jpg

Nie dobrze to wygląda,kliknij x2 w historii, aktualizacje z błędem, i przepisz kody błędów pierwszych 5 i podaj tu.

Kody błędów : 80070057

A tak w ogóle to dzięki za zainteresowanie :slight_smile:

Spoko .Ten kod znamy popatrz po reszcie aktualizacji i jak pojawią się inne błędy(oby się pojawiły jak na ironię) ,podaj je.

Tylko ten kod błędu sie pojawia nie inny :smiley:

Taka solucje znalazłem ale dla systemu Vista.W ostatnim kroku uruchom Update nie restart :slight_smile:

3 … Jeśli usługa nie jest uruchomiona, na karcie Ogólne, kliknij przycisk Start.nie rozumiem czyli ona ma byś uruchomiona czy zatrzymana ?

5 … Uruchom Update ponownie.

Ma być uruchomiona,masz ja uruchomić jakby była zatrzymana.