Windows 7 64 bit Home Edition (BOX) - Gdzie kupię?

Witam serdecznie. 

Otóż mam może i głupie pytanie ale szukam ostatnio po sklepach itp Windowsa 7 64bit Home Edition  w wersji BOX.  Z allegro oczywiście odpadają bo chce kupić nówke sztukę w sklepie,  doradzcie mi gdzie to mogę znaleźć i może ktoś jest z Lublina to mi pomoże i podpowie.  Czekam na odp. Dziękuję :slight_smile:

To kilka lat się spóźniłeś z takim zakupem. Poluj na allegro.

Microsoft już dawno zakończył sprzedaż detaliczną systemów Windows 7 (BOX), więc znalezienie go w sklepie będzie sprawą bardzo trudną - wręcz niemożliwą. Tak jak napisał ADR1991 - szukaj Win 7 ewentualnie na allegro.

No to klops … W takim razie dzięki za pomoc :P 

No i byłem zmuszony kupić Windows 10 32+64 bit BOX za 529.  Zobaczymy czy system będzie ładnie i płynnie działał na moim gracie.  No i czy nie będzie problemów ze sterownikami…  :)

Powiem tylko tyle … :smiley: Windows 10 stoi na moim 9-więcio letnim graciku no i chodzi dużo płynniej od Win 7 . 

Jeszcze nie jestem przyzwyczajony do tego systemu no ale pierwsze wrażenie robi ok …

Skoro  na twoim 9 - letnim sprzęcie Win 10 działa płynnie, więc jest szansa, że tak będzie również w przypadku Windows 7.

No tak jest…  Windows 7 działał ładnie na tym komputerze, lecz Windows 10 chodzi dużo ale to dużo lepiej :slight_smile: