Windows 7 64bity - Problemy z aktualizacją systemu , Nie moge usunąć GWX.exe + Prośba o sprawdzenie logów

(Klepa Bz) #1

Siemano! Jak w temacie od jakiegoś miesiąca mam problemy z aktualizacjami systemu windows, nie chcą mi się pobrać. Jednak gdy zamykam komputer to zawsze jest z są jakieś aktualizację do zainstalowania, czasem są to 3 czasem 8 ... i tak codziennie gdy gasze komputer. Dodam że mam też problem z GWX.exe nie chce instalować Windowsa 10. Czytałem gdzieś na forum jak to usunąć, próbowałem.. jeden dzień nie było po czym pojawił się od nowa. Prosze o pomoc. Pozdrawiam!

(Atis) #2

KLIK

(qbpm) #3

Użyj GWX Control Panel:http://ultimateoutsider.com/downloads/GWX_control_panel.exe 

Nim możesz usunąć pliki aktualizacji Win 10, zablokować GWX i zresetować cache Windows Update (reset może naprawi ten problem z aktualizacjami)

Pozdrawiam

(Klepa Bz) #4

Użyłem GWX Control Panel , usunąłem aktualizacje, zresetowałem cache itd. ręcznie odinstalowałem aktualizacje KB3035583.

Teraz aktualizacje sie wyszukują i wyszukują i nic nie mogą znaleźć … Nie moge przez to ukryć tej aktualizacji żeby nie instalowała sie automatycznie.

Mógłby mi ktoś przy okazji sprawdzić Logi? Kiedyś wrzuciłem tu na forum logi, podali mi fixa i bardzo mi to pomogło przyspieszyć system. 

(qbpm) #5

Niestety od pewnego czasu to normalne, że wyszukiwanie aktualizacji trwa bardzo długo. Ostatnio przestałem obserwować po 5 godzinach i wróciłem rano. Rano były zainstalowane, bo była ustawiona opcja automatycznej instalacji w nocy.

Dodam jeszcze, że ukrywanie aktualizacji nic nie daje - i tak po pewnym czasie się odkrywa. Jedynie wyłączenie opcji automatycznej instalacji, lub wyłączenie aktualizacji zalecanych (Udostępnij zalecane aktualizacje tak samo, jak otrzymuję ważne aktualizacje.)

(Klepa Bz) #6

GWX już sie nie pojawia pomogło :slight_smile: Dzięki. No to musze teraz czekać może w końcu się zainstalują. 

A mógłbyś mi sprawdzić logi?

(rgabrysiak) #7

Jak je wstawisz to pewnie ktoś je sprawdzi. 

(Klepa Bz) #8

Z góry dzięki:)

Addition.txt

FRST.txt

Shortcut.txt