Windows 7 a obraz na monitorze

Witam, dziś przeglądając monitory LCD w sklepie Avans, niektóre z nich były podłączone do komputera wyposażonego w Windows 7. Zdziwiła mnie jedna rzecz, dlaczego ikonki w taskabarze, zegar i ikonki a nawet pasek zadań przy końcu,pulpit są lekko przesunięte w lewo, i w dodatku widoczny było takie rozmazanie wskazujące jak bardzo są przesunięte te elementy?? Czego to mogła być przyczyna?? Niedługo zmieniam kompa i myślę nad Windows 7 i takie cyrki by mnie nieźle wkurzyły.

To zapewne jest spowodowane sposobem podłączenia wielu monitorów a nie systemu!Sam mam Win 7Rc i zapewniam Cie że taki problem nie występuje :slight_smile:

Przyczyną jest niechlujstwo sprzedawców (AVANS) !!

Jak już miałeś taki monitor przed Sobą to należało:

1 - na komputerze, do którego był podłączony ustawić właściwą rozdzielczość wyświetlania;

2 - ustawić parametry pracy monitora (przycisk np. AUTO)

Pozdrawiam

Jeśli chodzi o taki mały prostokącik po prawej stronie za zegarkiem to jest wszystko tak jak powinno być. Ten rozmazany prostokącik to pokaż pulpit.

Bob

wiem, o tym ale to nie oto chodzi, wszystko było przesunięte w lewo, i jeszcze był ślad takiego rozmazania, tak jakby podgląd na żywo o ile zostało przesunięte