Windows 7 a recovery

Dziewczyna kupiła laptopa, wczoraj go odebrała ze sklepu, Asusa i na nim jest zainstalowany Windows 7 a pod laptopem naklejka z windowsem i kluczem. Dysk podzielony jest na 2 partycje C= ok 140 i D= ok 140. Wszedłem na zarządzanie dyskami i okazało się ze jest tam jeszcze 15 GB partycja ukryta i to pusta cała.

Czy tam powinno być Recovery czy coś? Bo w razie czego jak ona będzie miała oryginała jak nie posiada ani płyty i recorvery. Czy wystarczy mieć z internetu ściągniętego windowsa albo nagrać od znajomego z płyty i wpisać ten klucz co jest pod laptopem? Nie chcę pirata tylko nie wiem co zrobić z tym.

jak 15gb to pewnie jest to recovery

bo tyle Microsoft zaleca na instalację windows 7

Klucz powinien działać po pobraniu lub pożyczeniu płyty od kogoś to już jest bardziej legalne

15GB recovery na Win7? :o ja mam na Viscie ustawione 3GB(ukryta partycja) od początku jak kupiłem i śmiga jak ta lala 8)

Po czym wnosisz że ta partycja jest pusta?To jest prawdopodobnie Recovery,możesz dać zrzut gdzie widać że jest pusta.Z obrazami z Netu nie kombinuj bo możesz dostać parę niechcianych gratisów zaszytych w system,lepszym wyjściem jest pożyczenie płyty od znajomych i podanie klucza z naklejki.

Wnioskuję po tym tylko jak wszedłem na zarządzanie dyskami w narzędziach administracyjnych. tam było widać 15 GB pojemności i wolne miejsce tez 15 GB. Na razie nie dam rady dać zdjęcia bo jestem u siebie w domu, wieczorem albo jutro dodam zdjęcie. Chcę się tylko przekonać czy ten laptopa ma Recorvery czy nie bo nie mogę go uruchomić albo nie wiem jak. A jak nie ma to będę szukał rozwiązania jak zrobić recorvery żeby w razie czego miała oryginała.