Windows 7, aktualizacja do Windows 8

Witam!

czy po pobraniu wersji testowej Windows 8 istnieje możliwość aktualizacji już zainstalowanego systemu Windows 7 do Windows 8?

wg mnie nie.

pozdrawiam

Witam jest możliwość ale musisz posiadać wersję angielską systemu Windows 7 i wtedy bez problemu pójdzie upgrade do Windows 8, mając wersję polską Windowsa 7 będziesz musiał zrobić na czysto instalację systemu lub zainstalować na drugiej osobnej partycji

Rozumiem, a wystarczyłby Angielski pakiet językowy (akurat takiego używam)?

Raczej tak - jak nie sprawdzisz, to się nie przekonasz.

Zainstalowałem Angielski pakiet językowy, zmieniłem język wyświetlania i dalej ni ******* nie da rady. Czy ktoś to rozkminił?

http://i.imgur.com/xpIV5.png?1

Angielski pakiet językowy nie zmienia podstawowego języka systemu - innymi słowy angielski Windows 7 to nie jest “po prostu” polski Windows 7 z angielskim pakietem językowym. Aktualizacja “w miejscu” jest obecnie niewykonalna w tym przypadku - ale będzie możliwa, kiedy wyjdzie Windows 8 (finalny) w wersji polskiej.

modrih , popraw tytuł tematu, używając przycisku edytuj, tak aby mówił konkretnie o problemie.

hej ja mam pytanko jak wygląda uaktualnienie plików windows 7 do 8 lepiej zainstalować 8 od nowa czy nałożyć ją na 7?

Zdecydowanie lepiej zainstalować Windows 8 na czysto.

A jak wygląda uaktualnie do nowego systemu przeczytasz w linku poniżej:

http://www.dobreprogramy.pl/Aktualizacj … 35729.html

Oczywiście nie zawsze tak to wygląda ale bezpieczniej jest postawić system on nowa.

Pozdrawiam

Czy ktoś może potwierdzić, bo oficjalnie nikt mi tej informacji nie potrafi udzielić:

czy windows 8 upgrade mogę zainstalować z dostarczonej płyty i nie jest wymagany zainstalowany wcześniejszy windows? Nie chce mi się najpierw instalować 7, żeby za chwilę instalować 8, z resztą nie lubię upgrade’ów. Czy ma on swój klucz produktu, czy muszę szukać starego?

Pozdr.

Nie do końca odpowiem, ale:

Klucz, jaki zakupiłem wczoraj do nowego komputera (69 zł) zadziałał na płycie czystego W8 i zainstalował się na czystym (kompletnie) dysku, bez sprawdzania istnienia wersji poprzedniej.

Płyty Upgrade nie widziałem na oczy, ale przypuszczam, że to ta sama płyta co normalny system.

tak mi się też wydawało - z resztą, skoro możliwy jest upgrade z XP, gdzie nie jest możliwe odpalenie instalatora takiego nawet Windows Vista 64bit.

Czyli mówisz, że dostałeś klucz, to już coś, ciekawe, co przy aktywacji (jeśli porówna jakieś id sprzętu w istniejącej bazie, to ok, bo siódemkę aktywowałem na tym komputerze, z tym, że daaaawno temu). Spróbuję, może dzisiaj podskoczę po pracy do Vobisu, tam mają pudełka z upgradem za 200-coś zł.