Windows 7 beta 1 (build 7000) i Virtual PC - Aero Glass

Witam. Mam pytanie. Otóż zainstalowałem sobie Windows 7 beta 1 (build 7000) na maszynie wirtualnej, na Virtual PC 2007 SP1, i wszystko OK :slight_smile: Tylko chciałbym ujrzeć jego “pełne”, że tak powiem, oblicze :smiley: Chodzi mi dokładnie o Aero Glass :slight_smile: Przezroczystości itp itd. :slight_smile: Czy da się to na Wirtualnej maszynie jakoś uruchomić? Bardzo proszę o pomoc :slight_smile:

nie

Nie da sie, bo “karta graficzna” w tym programie na to nie pozwala (brak dobrych sterów i w ogóle wirtualna karta).

A w jakim programie do wirtualizacji można odpalić Aero?

A dlaczego od razu piratom? -.- Przecież nie napisał, że ma betę z nielegalnego źródła… Ale wracając do tematu - mi też się wydaje, że nie da się odpalić Glass. Sprawdzałem na dwóch programach do wirtualizacji i się nie dało.

Dokładnie, dlaczego od razu piratom? Czyli na wirtualizacji glass jest niemożliwe?

Akceleracja sprzętowa (3d) nie jest wspierana na wirtualnych maszynach

Po raz ostatni napiszę, W ŻADNYM PROGRAMIE DO WIRTUALIZACJI nie uruchomisz aero glass !!

Aero Glass da się uruchomić pod VMWare Workstation 6.0 bądź nowszym.

VMWare Workstation ma tryb obsługi 3D nawet da się zainstalować biblioteki DirectX 9 ale nie działa tam aero, nie wiem dlaczego.

ja też właśnie szukam info na temat aero glass na virtualu i oto co znalazłem - można uruchomić glassa na virtualu choć nie dokońca , bowiem trzeba użyć pulpitu zdalnego:

http://kowasz.pl/wojciech/News.aspx?31. … _daje_rade