Windows 7 beta 1 (build 7000) i Virtual PC - Aero Glass

(system) #1

Witam. Mam pytanie. Otóż zainstalowałem sobie Windows 7 beta 1 (build 7000) na maszynie wirtualnej, na Virtual PC 2007 SP1, i wszystko OK :slight_smile: Tylko chciałbym ujrzeć jego "pełne", że tak powiem, oblicze :smiley: Chodzi mi dokładnie o Aero Glass :slight_smile: Przezroczystości itp itd. :slight_smile: Czy da się to na Wirtualnej maszynie jakoś uruchomić? Bardzo proszę o pomoc :slight_smile:

(aero) #2

nie

(adam749) #3

Nie da sie, bo "karta graficzna" w tym programie na to nie pozwala (brak dobrych sterów i w ogóle wirtualna karta).

(system) #4

A w jakim programie do wirtualizacji można odpalić Aero?

(Norbertkrajewski) #5

A dlaczego od razu piratom? -.- Przecież nie napisał, że ma betę z nielegalnego źródła... Ale wracając do tematu - mi też się wydaje, że nie da się odpalić Glass. Sprawdzałem na dwóch programach do wirtualizacji i się nie dało.

(system) #6

Dokładnie, dlaczego od razu piratom? Czyli na wirtualizacji glass jest niemożliwe?

(Daris91) #7

Akceleracja sprzętowa (3d) nie jest wspierana na wirtualnych maszynach

(aero) #8

Po raz ostatni napiszę, W ŻADNYM PROGRAMIE DO WIRTUALIZACJI nie uruchomisz aero glass !!

(Jedrek3) #9

Aero Glass da się uruchomić pod VMWare Workstation 6.0 bądź nowszym.

(Jonek29) #10

VMWare Workstation ma tryb obsługi 3D nawet da się zainstalować biblioteki DirectX 9 ale nie działa tam aero, nie wiem dlaczego.

(xomo_pl) #11

ja też właśnie szukam info na temat aero glass na virtualu i oto co znalazłem - można uruchomić glassa na virtualu choć nie dokońca , bowiem trzeba użyć pulpitu zdalnego:

http://kowasz.pl/wojciech/News.aspx?31. ... _daje_rade