Windows 7 beta a sterowniki od Visty

witam!

Obecnie posiadam laptopa z oryg. systemem Vista Home Premium. Chciałbym teraz zainstaslować zamiast Visty, Windows 7 beta. Czy nie będe miał problemów ze sterownikami? Czy sterowniki od Visty będą pasowały do Windows 7?

Powinny, chociaż wcale nie muszą.

Windows 7 ma kolosalna bazę sterowników a jeśli czegoś nie ma to najczęściej pobierze przez Windows Update, więc sterowniki z Visty mogą okazać się niepotrzebne.

A tak poza tym gdybyś napisał jaki masz sprzęt to może okazałoby się, że ktoś już na takim instalował i miałbyś konkretną odpowiedź. :slight_smile:

Ja mam wszystkie najnowsze sterowniki do visty i windows 7 świetnie na nich pracuje :lol:

Microsoft po doświadczeniach z Vistą i brakiem z początku pod nią sterowników wprowadził system znany z linux’a czyli system sam zwykle pobiera i dostosowuje odpowiednie sterowniki

Laptop Dell XPS 1530, Intel C2D T5750@2GHz,4GB,8600M GT, SigmaTel HD Audio, Cam, FingerprintReader,Wifi.

jak są stery pod Viste to powinny w większości działać pod Windows 7

Na 99,9% będziesz miał wszystko :smiley:

no aż tyle to niestety nie będzie zgodność aktualnie wynosi jakieś 80%

Mówiłem o sterownikach do podanego sprzętu, bo o to pytał się gizmo

I chodziło mi tylko o to, że najprawdopodobniej będzie miał do wszystkich urządzeń :smiley:

no dobra tylko że równie dobrze może być zgodność 100%, i prawie równie prawdopodobne jest to że większość urządzeń nie będzie działać

zainstalowałem W7. Zrobiłem aktualizacje sterowników. Chodzi mi wszystko poza czytnikiem linii papilarnych. Pisałem do Della. Na razie nie wspierają Windows 7.

No właśnie, że nie - bo instalowałem Win7 na tym sprzęcie i nie było kłopotów ze sterownikami (nie pamiętam właśnie jak było z czytnikiem linii bo go nie używałem)

Dlatego wcześniej pisałem

Więc jak widzisz nie było tak źle. :smiley:

Działa ci kamerka? U mnie w Dellu nie potrafi wykryć.

Jakiego masz Della?

Jeśli to zintegrowana kamera Creativa to powinna działać. U mnie działa na sterownikach w wersji: 1.4.1.1011