Windows 7 Beta Sterowniki

Witam.

Na jakimś forum wyczytałem że do tej bety działają sterowniki z Visty. Prawda to ?? W szczególności chodzi mi o neostradę.

No podobno niektóre stery działają.Ale nie mialem z tym doczynienia.

UltraInter ,

działają, działają, bo windows 7 oparty jest na architekturze windows vista.

Neostrada działa bez problemowo na windows 7.

Wielkie dzięki :slight_smile:

Nie działają mi sterowniki do płyty główej. Ale system sam wykrył i skonfigurował komputer. Najbardziej podoba mi się to, że automatycznie ustawił głośniki w 5.1. Ani Vista ani XP tego nie potrafią. Za to sterowniki do karty graficznej (Catalyst) zainstalowały się bez problemu.

Również nie zgłaszam problemów ze sterownikami, jedynie do karty dźwiękowej musiał pobrać z Win Update.

Ta karta to Audigy 4Zs

U mnie też wykrył od razu 5.1 chociaż nie wiem jak było przy viście. Ale po zainstalowaniu kodeka AC3 nadal wchodzi stereo i trzeba ręcznie ustawiać.

Powiedz jakie sterowniki instalowałeś (z Visty czy beta Catalysty pod Win7)? Mi żadne nie chcą się zainstalować, pod koniec wyskakuje napis że obraz zrobi się czarny na chwilę ale niestety po 5 minutowej chwili system nadal nie reaguje więc robie reset.

Instalowałem sterowniki do Visty 32-bit Catalyst 8.12 ze strony ati.amd.com. Na 100% masz build 7000? Na starszych może nie działać.

Na Viście własnie nic nie wykrywa bez sterowników, a tutaj tak. Jak ustawić te AC3? Dźwięk na Windows 7 jest dużo lepszy ale troche brakuje mu do tego z Windows XP. Ponoć Vista i W7 nie mają directsound i directsound 3D. Da się to jakoś zastąpić?

Wchodzisz w ustawienia kodeków AC3, mogą być w panelu sterowania albo w menu start w katalogu Codec Pack i dalej tam jest wybór jaki ma być głośników, ustaw tam takie jakie masz, ale musisz mieć włączone w sofcie od karty dźwiękowej włączone 5.1 żeby poszło, jak nie masz softu to ew. w windowsowych ustawieniach dźwięku.

I następny problem.

Płyta główna GA-K8NS (754)

Nie wykrywa w ogóle karty sieciowej, jak daję na rozwiązanie problemu to woła o sterowniki :?

Pod Vistę podobno pasują w większości wypadków ale nie mogę znaleźć - jakby ktoś pomógł byłbym wdzięczny.

Build to 7000

No właśnie miałem wcześniejszy build, 7000 jeszcze nie instalowałem ale zastanawiam się czy jest sens w tym momencie kiedy już pokazują się w sieci zdjęcia z buildu 7012 ?

A ja mam problem z dźwiękiem. Jest jakiejś fatalnej jakości, instalowałem stery z płytki ale woła mi o takie do Visty. Ściągałem Realtek AC '97 ale nadal nie działa :frowning: Pomoże ktoś ??

Myślę, że nie warto :slight_smile: 5 stycznia ma być oficjalna premiera bety. Wtedy może dostaniemy 7012 i wersję x64.

Jednak zainstalowałem dzisiaj rano build 7000 i z przykrością muszę stwierdzić że nadal jest problem. Instaluje się wszystko ok do momentu kiedy ekran robi się czarny i tak już niestety pozostaje. Problem jest też z Realtekiem 889Azalia. Po zainstalowaniu jest tylko jedna zakładka z ustawieniami a na dodatek dźwięk “trzeszczy”.

Grafika to Palit HD3850. Catalysty 8.12 dla Visty oraz beta dla Se7en.

Mobo, GA-MA69G-S3H sterowniki dla Visty

fiero , mam identyczny problem z dźwiękiem…

czy zauwazyliscie ze zintegrowane sterowniki w Windows 7 sa datowane na 2006 rok - dlaczego tak jest ?

Jakby ktoś miał problemy z chipsetami nf3 oraz n4 na siódemce to proszę:

http://rapidshare.com/files/50775794/nF … _Remix.exe

http://www.megaupload.com/?d=YGDIJJ71

http://rapidshare.com/files/47758217/nF … x.exe.html

ja korzystałem z ostatniego linka i karta sieciowa wykryta, co prawda po odłączeniu kabla ale działa a to się liczy :slight_smile:

To jest wersja beta. Nowe sterowniki wrzucą jak będą wydawać wersję RTM. Teraz są takie żeby się system w ogóle odpalił.

Wydaję mi się raczej że po prostu nie wydano nowszych to tych akurat urządzeń.