Windows 7 bez gier?

witam, zainstalowałem win7 i zauważyłem że w menu strat nie ma zadnych gier typu pasjans :?: 7 jest pozbawiona gier czy coś poszlo nie tak z instalacja???

Witam

Windows 7 posiada gry. Może nie są zainstalowane? Wejdź w Panel sterowania a potem w dodaj usuń programy (lub coś w tym stylu) i tam po lewej jest zmień składniki Windows lub podobnie nazwane. Tam jest opcja doinstalowania różnych składników Windows.

mnie też to denerwuje. Mam Win 7 Pro z MSDNAA - nie ma w nim gier. Jak wcześniej testowałem wersję Ultimate, to były wszystkie gry. Nie wiem jak z innymi wersjami.

A nie wie ktoś czy da się to jakoś obejść? Jakaś zmiana w rejestrze lub sth like that?

Czasem zagrało by się jednak rundkę w tego sapera…

W Panelu Sterowania Visty i 7 jest opcja Dodaj/Usuń składniki (czy podobna). Tam można zaznaczyć gry do instalacji. W profesjonalnych wersjach domyślnie nie ma gier.

są gry w win7, wejdż START-- WINDOWS MEDIA CENTER-- DODATKI i masz tam różne pasjanse szachy itp.

Gier nie ma chyba w win 7 w wersji Enterprise.

klikamy:

start-> panel sterowania-> programy i funkcje-> po lewej stronie na górze->Włącz lub wyłącz funkcje systemu Windows i tam “ptaszkujemy gry”

lub Mój komputer-> na górze przycisk odinstaluj lub zmień program (…) dalej postępujemy jak we wskazówce wyżej

image_id: 2403

thx :smiley: dobra odpowiedz “michall36”