Windows 7, black sreen i działająca myszka

Witam wszystkich,

Problem może oklepany ale w moim przypadku chyba nie do końca, w każdym razie nie mogę znaleźć rozwiązania.

Na laptopie odinstalowywałem przy pomocy programu Revo Uninstaller program do obsługi iPLUSa oraz wszelki inne rzeczy. Następnie uruchomiłem komputer ponownie. Następnie przy pomocy programy Reg Organizer wyszukałem wszelkie klucze związane ze słowem iPLUS oraz Huawei (do modemu Huawei E173). Następnie zainstalowałem podpiąłem modem z ORANGE (ten sam model E173). Zainstalowałem oprogramowanie i próbowałem odpalić modem, ale system wykrywał go częściowo, a oprogramowanie z ORANGE w ogóle. Poddałem się, na laptopie wyklikałem jakiś plik .xls i dostałem info systemowe, że jest za mało pamięci do wykonania tego polecenia. Mówię sobie, ok, pewnie trzeba go uruchomić ponownie, co uczyniłem. Po ponownym uruchomieniu standardowe logo na czarnym tle, że trwa uruchamianie systemu windows, a potem czarny ekran i jedynie działająca myszka. To wszystko co mogę zrobić teraz na laptopie. Punktu przywracania systemu nie ma, próbowałem go naprawiać przez F8 ale twierdzi, że żadnych błędów nie znalazł. Uruchamiałem też w trybie awaryjnym, z siecią, bez sieci, po przez ostatnią dobrą konfigurację - wszystko na nic - cały czas ta sama historia.

Stawiam (choć nie wiem jakim cudem), że rypnął się explorer.exe

Mógłbym to sprawdzić, bo we wszystkich, podobnych przypadkach w sieci mogą uruchomić task manager’a przez ctrl+alt+del, ale niestety u mnie nic się nie dzieje. Nie jestem w stanie uruchomić task manager’a.

Dodam, że robiłem to wszystko na laptopie kolegi i trzeba teraz jakoś to odkręcić - reinstalacja to ostateczna ostateczność :stuck_out_tongue:

Czy ma ktoś jakieś pomysły??

Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

podłącz dysk do innego komputera i wrzuć te pliki explorer i task i może zatrybi :]

problem w tym, że to laptop. Czy można to w jakiś sposób naprawić np. poprzez Hirens Boot CD?

Patrz temat obok: zacinanie-sie-programow-komputera-t489760.html - punkt 3. Naprawa systemu - wymiana plików metodą SFC. Albo przywrócenie systemu z kopii zapasowej albo obrazu dysku lub partycji (np. Paragon) - jeżeli używasz a jeżeli nie to wg mnie warto zacząć używać, ale o tym też przeczytasz w podanym temacie.