Windows 7 błąd przy uruchomieniu (brak bootowania)

Witam, mam dość ciekawy problem z moim laptopem:

Kilka dni temu po kompletnym formacie zainstalowałem Win 7 Ultimate x64, wszystko działało bez żadnego błędu, dzisiaj pobrałem kilka sterowników (visual c++ redistibutable 2005/2008/2010, visual basic run-time 5.0, 6.0), zainstalowałem w odpowiedniej kolejności (od najstarszych) bez żadnych problemów.

Następnie własnoręcznie chciałem uruchomić ponownie komputer i okazuje się, że jakimś cudem “padło” tzw. “bootowanie” systemu. Podczas włączania w rogu miga jedynie znak “_”.

Przez to nie mogę wejść do systemu, by uruchomić go w np. trybie awaryjnym. Jedyne co mogę, to wejść przez płytkę instalacyjną systemu, która niestety wiele nie pomaga - Narzędzie do naprawy systemu podczas uruchamiania nic szczególnego nie wykrywa, po “naprawieniu” komputer nadal nie chce się “zbootować”.

Pytanie więc takie: czy istnieje jakieś konkretne narzędzie do naprawy boot’a systemu bez przeinstalowywania całego windowsa, które (mam nadzieję) pomoże bez większych problemów? :slight_smile:

Z góry dzięki za jakąkolwiek pomoc.

bootowanie nie jest uszkodzone to system ma błąd/bądź jest uszkodzony

podczas uruchamiania naciskaj ciągle f8(nie trzymaj tylko naciskaj powinno wyskoczyć menu z wyborem trybu

Przecież pisałem, że nie da się wejść do trybu awaryjnego, ponieważ nie ładują się nawet podstawowe składniki systemu umożliwiające to :slight_smile:

Miga mi ten kursor w rogu i tyle, wcześniej jedyne co mogę zrobić to wybrać rozruch z dowolnej płyty CD/DVD.