Windows 7 - Błąd systemu

Witam instalowałem siostrze na komputerze stacjonarnym system Windows 7 Ultimate z SP1 wersję 32 bitową.Wszystko odbyło się bezproblemowo i po instalacji , wgraniu wszystkich sterowników do kompa oraz kodeków , itd. po którymś z kolei restarcie gdy pobrał aktualizacje i poprosił o restart komputera po ponownym uruchomieniu ukazała się taka informacja na ekranie monitora:

 

DaemonProcess.exe - Błąd systemu

 

Nie można uruchomić programu ponieważ na komputerze nie znaleziono QtCore4.dll. 

Spróbuj ponownie zainstalować program, aby naprawić ten problem.

 

Fakt muszę przyznać że nie jest to komputer najnowszej generacji itd. troszkę latek już ma za sobą.Może mi ktoś pomóc i oświecić oraz dać ewentualnie wskazówkę w czym tkwi problem i jak go można rozwiązać ???

Stawiałem 3 razy system ten sam bo myślałem że mam coś nie tak z płytą instalacyjną i niestety efekt końcowy był na komputerze siostry non stop ten sam.Gdy postawiłem z tej samej płyty instalacyjnej u siebie system aby zobaczyć czy błąd ten sam będzie się ukazywał niema nic takiego może też jest to z tym związane że mam o wiele nowszy komputer aż tak się nie znam na tym niestety dlatego szukam pomocy i ewentualnej porady jak można rozwiązać ten problem tu na forum.Będę wdzięczny za pomoc i czekam na odpowiedzi oraz pozdrawiam wszystkich.

C:\Program Files\Mobogenie\DaemonProcess.exe

 

Zobacz czy możesz to odinstalować w Programy i funkcje bo to jakiś wirus. Pewnie coś pokasował antywir i dlatego się nie ładuje ten  DaemonProcess.exe. Zobacz czy w autostarcie coś takiego nie siedzi.

Wstaw logi OTL i Extras http://forum.dobreprogramy.pl/temat/402063-analiza-i-dezynfekcja-zestaw-narzędzi-nieingerencyjnych/?p=2608679

Pobierz Malwarebytes Anti-Malware stąd: www.malwarebytes.org

(ZAKTUALIZUJ DEFINICJE WIRUSÓW, PRZYCISK -AKTUALIZACJA-)

Skanuj (wybierz PEŁNE SKANOWANIE)

Proszę korzystać z opcji Edytuj , zamiast pisać post pod postem.

rgabrysiak