Windows 7 błąd updatu do 10 - Samsung rf710-s02pl - wina karty WiFi?

Witam mam problem z zaktualizowaniem mojego systemu do Windows 10 Laptop to Samsung rf710-s02pl czytałem na wielu forach że to wina karty Wi-Fi ale gdy ją wyjąłem dalej nie można było zainstalować. Miał ktoś może podobny problem ?

Z góry dziękuje za pomoc :slight_smile:

Na czas instalacji odinstaluj antywira.

Możesz wykonać bezpośrednio czystą instalację instalator powinien sam odczytać klucz instalacyjny, ale na wszelki wypadek odczytaj go np.

http://www.nirsoft.net/utils/produkey.zip

W przypadku Windows 7 jest to bardzo mało prawdopodobne (jednak podobno w niektórych przypadkach możliwe)

Jeżeli ma klucz zapisany w biosie to przy wykonywaniu czystej instalacji windows 10 jeżeli będzie dobrana odpowiednia wersja klucz zostanie odczytany nie raz już instalowałem na czysto 10 i zdarzało się zapisane klucze spotkać ale masz racje Cedar to rzadkość dlatego warto odczytać klucz na wszelki wypadek jeżeli nie posiadamy go i podać go przy instalacji 

GregoR98, tosiekbu Na forum piszemy w języku polskim - poprawcie swoje posty korzystając z znaków interpunkcyjnych.

Kiepski pomysł . Samsung nie wydał do tego modelu żadnych sterowników zgodnych z W10 . Wiara w to , że prawidłowo będą działać te z W8 może okazać się złudna . Ja tam w takie “cuda” nie wierzę . W przypadku problemów zawsze możesz liczyć na “duchowe wsparcie” (nie mylić z rozwiązaniem problemu bo taki przypadek jak na razie jest nieznany) niejakiego KsProboszcz-a udzielającego się na forum “NEWSY” .

Temat do zamknięcia.