Windows 7 błędna współpraca z obrazami i eksplolatatorem

Witam!

Około rok temu zakupiłem laptopa Samsung RF511 (specyfikacja pod wiadomością) na początku laptop pracował idealnie po prostu nie mam się do czego przyczepić, natomiast jakieś 4 miesiące temu po instalacji programu AutoCAD (jest to ostatnia większa zmiana w systemie przed pojawieniem się problemu) rozpoczęły się moje pierwsze na początku bardzo sporadyczne problemy z otwieraniem obrazów (dowolne formaty) w przeglądarce dostarczanej od microsoftu (przeglądarka fotografi systemu widnows) w pozostałych otwierało bezproblemowo (np. windows live photo gallery) na początku problem pojawiał się raz na 1-2 dni natomiast teraz w tej pierwszej przeglądarce plików w ogóle nie otwiera, albo nie uruchamia programu ewentualnie uruchomi, ale ciągle pokazuje, że program ładuje plik, natomiast w drugiej przeglądarce średnio co 2 plik, a pozostałym pokazuje również, że je ładuje.

Również zaczął się pojawiać czasami bład w przeglądarce google chrome, mianowicie dosyć czesto przy otwartej większej ilości zakładek (5 i więcej - z reguły pracuje na większej ilości otwartych kart) pojawia się komunikat o zawieszeniu przeglądarki, często skutkujący jej wyłączeniem. Wcześniej nigdy nie miałem tego typu problemu, a zaczął się on mniej więcej w tym samym czasie co problemy z otwieraniem zdjęć, dlatego o nim wspominam.

Ostatnio również od około miesiąca system zaczął wariować podczas otwierania eksplolatora np. kiedy otwieram folder z 20 plikami, nie może on załadować miniatur i pojawiają się problemy z kopiowaniem plików, a także zapisywaniem nowych plików tekstowych. Szczególnie często pojawia się ten problem jak mam jakieś otwarte obrazy w tle.

Przy problemie z przeglądarką próbowałem już nie raz czyścić jej pamięć, a nawet przeinstalowywać ją, bez żadnych efektów. Dla problemów z systemem próbowałem już używania programów do czyszczenia rejestru (CCleaner) oraz usuwania wszystkich niepotrzebnych programów - bezskutecznie. Sprawdzałem również błedy dysku twardego programem HDDlive który również nie znalazł żadnych problemów

Raport z programu Everest o systemie

http://www.wklejto.pl/127752

Zdjęcie z programu hddlife

>

log z HijackThis

http://www.wklejto.pl/127755

Bardzo dziękuje za wszelką pomoc :slight_smile:

tuwim ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.