Windows 7 botuje ale nie wczytuje Windowsa

Witam dzisiaj wziołem się za przeinstalowanie starszego PC z windows XP na 7 z pendriva gdyż cd-rom jest uszkodzony.

Problem pojawił sie gdy, stworzyłem botowalnego pena programami:

Windows 7 USB DVD Download Tool.

UltraIso

WinToFlash

W biosie pozmieniałem wszystko na USB. Po odpaleni instalatora i pojawia się czarny ekran z komunikatem

disk read error

pres alt+ctrl+delate to restart

Na wszystkich 3 wersjach

Na moim lapku bez problemu odpala instalator, a na PC nie chce.

w załączniku daje raport z moimi parametrami z driver geniusa, gdyby miał ktoś podobny problem to prosze o pomoc bo PC już długo nie pociągnie. Dzięki

http://download.hellshare.pl/uzytkown-f0470d-txt/11269910/

Cześć

Ustawiłeś poprawnie kolejność bootowania w BIOSie aby komputer startował z pendrive?

Płyta główna na pewno wspiera bootowanie z pendrive?

Sprawdź czy pendriva niema w stacji dysków (plusik obok Hard Disk) w boot menu.

W biosie jest ustawione boot prirytet na pendriva, po wciśnięciu f11 wyskakuje boot menu i daje usb i wyskakuje mi ten komunikat

Cześć

Spróbuj przygotować pendrive tym sposobem:

http://stilger.eu/2009/01/26/windows-7- … apedu-usb/

oraz przywrócić domyślne ustawienia w BIOSie.

Czy w boot menu nie masz + obok Hard Drive (ja u siebie tak mam, pendrive jest wykrywany jako dysk twardy).

Pod artykułem jest napisane

[edit 26.10.2009]

Zaproponowane rozwiązanie nie jest jedyną możliwością na przygotowanie instalatora Windows 7, Vista, Server 2008 oraz Server 2008 R2 na USB. Powstały aplikacje, które upraszczają proces:

Windows 7 USB/DVD Download Tool – Narzędzie umożliwia przygotowanie startowego napędu USB z Windows 7 również na Windows XP!

ale spróbuje

Nie mam + obok Hard Drive

Chociasz pendriva wyświetla mi w HDD Driver

Startuje z pendriva czy nie?

po właczeniu f11 daje żeby botował z usb poczym pojawia sie czarny ekran i napis

disk read error

pres alt+ctrl+delate to restart

czy jakoś tak

i tyle nic sie nie wyświtla po wciśnieci alt+ctrl+delate następuje restart i ładuje się z powrotem