Windows 7-brak dostępu do rejestru, oraz nie działa PES 2009

Witam,

dziś zainstałowałem sobie Siódemkę ( wszystko brane ze strony microsoftu). Wszystko pięknie, ale gdy zainstalowałem pesa 2009(oryginał) to wyskakuje mi komunikat: Pro Evolution Soccer 2009 is not installed. 3 razy robiłem reinstall i ciągle to samo. Pomyślałem że trzeba wrzucić plik do rejestru. Znalazłem taki w internecie, gdzie dodaje ścieżkę gry. Trzeba tam tylko zmienić ścieżkę na moją gdzie jest Pes. Wszystko zrobiłem ale przy próbie dodania do rejestru mam komunikat: Nie można zainportować(…) błąd przy dostępie do rejestru. Ma ktoś jakiś pomysł co z tym zrobić? ten plik to .reg czy w tej wersji windowsa pliki rejestru inaczej wyglądają?

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

1 testowałem wiele buildów i na każdym PES 08 chodzi bez problemów i do rejestru też wchodzę bezproblemowo. Zobacz WinKEy + R i wpisz: regedit i zobacz czy dostaniesz się do edytora rejestru.

Do rejestru mogę się dostać ale nie mogę nic edytować ani dodawać czy usuwać. Czy trzeba system od nowa wgrywać?

Mi działa PES2009 i regedit tez… Przeinstaluj siódemkę :slight_smile: pozdrawiam

Przeinstalować? Ehhh… no trudno.

A mam pytanie jakie sterowniki i directa wziąć i skąd do mojego radka x1600? Bo gdy na stronie ATi wybiorę windows 7 to modele i sterowniki zaczynają się od modeli 2400

Nie musisz miec sterów bezpośrednio z ATi. Odrazu pobiera Windows Update stery potrzebne do twojej karty z systemem WDM.Jeżeli chcesz to z ATi pobierz na Windows Vista stery i zainstalujesz ale nie odpalisz CCC Catalyst Control Center,ale sterownik ekranu itp.się zainstalują .Mówię od razu PES2009 działa na tych sterach.Directx oryginalnie jest 11 ale na 9 jak dasz tez działa.Masz tu DirectXa 9 do pobrania.

http://www.softwarepatch.com/windows/directx.html

w razie problemów pisz.

pozdrawiam

OK, zrobiłem format i działa. Thx za pomoc.