Windows 7 Brak Dźwięku

Zacznijmy od tego, miałem nie oryginalny windows XP, później zakupiłem Windows 7 zainstalowałem go, bez problemu wszystkie sterowniki oprócz dźwięku … Sterowniki do karty dźwiękowej mam. Mój sprzęt:

06ca6e0eb615b493m.jpg

81860f21e3518a0cm.jpg

dcd0304480361acfm.jpg

5c08c612863825c6m.jpg

Przepraszam za słabą rozdzielczość, jak ktoś nie rozczytuje:

-Karta graficzna ATI Radeon HD 3450

-Procesor AMD Athlon 64, 2000 MHz 3000+

-Płyta Główna Asus K8V-MX Typ magistrali: AMD Hammer Właściwości mikroukładu, typ magistrali VIA V-Link szerokość 8 bitów

-Mostek północny Northbridge VIA VT8380 K8M800

-Dźwięk PCI / PNP VIA AC’97 Enchanced Audio Controller Typ: PCI

Proszę o pomoc ściągałem najnowsze sterowniki najnowsze update`y i dalej nie działa dźwięk. Dodam jeszcze że gdy coś w włączę to tam gdzie jest ta regulacja głośności to widać że kolumna głosu skacze, jak np. włączę YouTube lub jakąś muzykę.

Tego spróbuj: http://www.dobreprogramy.pl/Realtek-AC9 … 21169.html a jeżeli zapyta Cię o system i nie będzie wśród opcji W7 to wybierz sterowniki dla Visty lub XP.

Dziękuje za pomoc, niestety po instalacji, ponownym uruchomieniu nadal to samo, dodam jeszcze że Win XP był instalowany na Partycji C a Win 7 już na Partycji D. W starym XP`ku instalowałem SoundMax i wszystko działało, ale SoundMax nie działa na Win 7 :confused: Ze sprzętem jest wszystko dobrze, sprawdzałem na innych komputerach, podłączałem nawet głośniki, ale na nic.

@Edit: Przed zainstalowaniem sterowników i kodeków HD Realtek AC’97 miałem żółty wykrzyknik i napis “Nieznane Urządzenie” po ściągnięciu sterowników już problem znikł jednak dźwięk dalej nie działał.