Windows 7 Brak Dźwięku

(Kiepski1613) #1

Zacznijmy od tego, miałem nie oryginalny windows XP, później zakupiłem Windows 7 zainstalowałem go, bez problemu wszystkie sterowniki oprócz dźwięku ... Sterowniki do karty dźwiękowej mam. Mój sprzęt:

06ca6e0eb615b493m.jpg

81860f21e3518a0cm.jpg

dcd0304480361acfm.jpg

5c08c612863825c6m.jpg

Przepraszam za słabą rozdzielczość, jak ktoś nie rozczytuje:

-Karta graficzna ATI Radeon HD 3450

-Procesor AMD Athlon 64, 2000 MHz 3000+

-Płyta Główna Asus K8V-MX Typ magistrali: AMD Hammer Właściwości mikroukładu, typ magistrali VIA V-Link szerokość 8 bitów

-Mostek północny Northbridge VIA VT8380 K8M800

-Dźwięk PCI / PNP VIA AC'97 Enchanced Audio Controller Typ: PCI

Proszę o pomoc ściągałem najnowsze sterowniki najnowsze update`y i dalej nie działa dźwięk. Dodam jeszcze że gdy coś w włączę to tam gdzie jest ta regulacja głośności to widać że kolumna głosu skacze, jak np. włączę YouTube lub jakąś muzykę.

(Matadini) #2

Tego spróbuj: http://www.dobreprogramy.pl/Realtek-AC9 ... 21169.html a jeżeli zapyta Cię o system i nie będzie wśród opcji W7 to wybierz sterowniki dla Visty lub XP.

(Kiepski1613) #3

Dziękuje za pomoc, niestety po instalacji, ponownym uruchomieniu nadal to samo, dodam jeszcze że Win XP był instalowany na Partycji C a Win 7 już na Partycji D. W starym XP`ku instalowałem SoundMax i wszystko działało, ale SoundMax nie działa na Win 7 :confused: Ze sprzętem jest wszystko dobrze, sprawdzałem na innych komputerach, podłączałem nawet głośniki, ale na nic.

@Edit: Przed zainstalowaniem sterowników i kodeków HD Realtek AC'97 miałem żółty wykrzyknik i napis "Nieznane Urządzenie" po ściągnięciu sterowników już problem znikł jednak dźwięk dalej nie działał.