Windows 7 - brak gier systemowych

U mnie również nie ma gier, a okno “Funkcje systemu Windows” w panelu sterowanie jest puste, nie zawiera żadnych elementów. W XP można było doinstalować funkcje z płytki instalacyjnej, w 7 nie ma takiej możliwości. Ma ktoś jakiś pomysł?

Wchodzisz w panel sterowania i programy i funkcje i tam po lewo powinno być coś w stylu dodaj elementy. Wybierasz z długiej listy gry. System kilka sekund pomyśli i pojawią się gry w odpowiednich folderach.

Tak być musi. Sam tak robiłem parę dni temu na wykładzie podczas zabawy swoim netbookiem :slight_smile:

Tak, wchodzę w Panel sterowania, potem Programy i funkcje, po lewej jest Włącz lub wyłącz funkcje systemu Windows, otwiera się okno Funkcje systemu Windows, tylko że jak już pisałem nie zawiera żadnych elementów, nic tam nie ma:

image_id: 2674

tmb254 ,

Nie podpinaj się do cudzych tematów - praktyki takie skutkują Koszem.

Na przyszłość - jak będziesz miał problem - załóż własny temat.

Wydzielone

windows-gry-systemowe-t374628.html

Masz Windows 7 Professional - tam nie ma gier w systemie…

Ja go właśnie używam, i mam, wiec nie pisz głupot.

W takim razie wytłumacz mi to:

347gu2e.png

Windows 7 Professional x64

No a ja nie o tym wcześniej mówiłem?

Napisałeś że nie ma gier w systemie, co moim zdaniem znaczy że wcale ich nie ma.

Dziwne że jest pusta lista funkcji systemu Windows… To co napisałem o DISM powinno przynajmniej wyjaśnić sytuacje, bo jeśli to jest OEM, i został preinstalowany to może być obcięty z gier.

Win 7 Professional mam z MSDN Academic Alliance, więc może dlatego nie ma gier.

Ja również mam z MSDN AA i mam gry - tzn. domyślnie nie było, ale sobie dodałem w Programach i funkcjach.