Windows 7 brak hibernacji/uśpiena

Witam

Mam Windowsa 7 x64 i w żaden sposób nie mogę włączyć w nim trybu hibernacji, przypisałem już ją pod przycisk powera, w cmd wpisywałem komendy na aktywacje tej funkcji i dalej nic w menu start jest tylko opcja uśpij która nie działa poprawnie ponieważ po około 10 sekundach komputer jest już wybudzony do pulpitu :frowning: próbowałem również zrobić to gadżetem pulpitu ale przyciski na mim odpowiedzialne za hibernacje są nieaktywne.

Ma ktoś jakieś pomysły i sugestie jak rozwiązać ten problem?

jednak najpierw wykonaj ten krok

http://www.tricks.com.pl/hibernacja-win7-windows7/

Będzie to przypisanie do przycisku powera na jednostce centralnej http://komputery.spryciarze.pl/zobacz/jak-zamienic-przycisk-hibernacji-w-windows-vista

Niestety bez rezultatu oto zrzuty ekranu z mojego menu start i panelu sterowania trochę mnie tych opcji mam

beztytuuoo.jpg

beztytuu2y.jpg

i włącz hibernacje tym przyciskiem którym włączasz kompa.

Na obudowie? no tak zrobiłem na klawiaturze również bo mam ale to bardziej wygląda jak jakiś stan wstrzymania XPekowy bo komp dalej pracuje po prostu monitor gaśnie nawet chyba nie zrywa połączenia z netem a mam adsl modem

ja u siebie zrobiłem wg tych instrukcji i komp włącza się w stan hibernacji. a później można go wybudzić.

Menedżer urządzeń > mysz > właściwości >zarządzanie energią > odznacz zezwalanie na wybudzanie ,jak nie ustąpi zrób to samo do klawiatury ,ewentualnie jeszcze do karty sieciowej.Wybudzasz guzikiem Power na obudowie.

A jak ona wygląda u ciebie? tak jak na xp czyli kompletnie zgaszony komp czy coś pracuje? zauważyłem że nawet dysk trybi :confused: żadna to hibernacja nie jest niestety :expressionless:

Dodane 11.09.2010 (So) 14:23

Zmieniłem jak napisałeś bez żadnego rezultatu wciąż mogę myszką budzić komp a hibernacja ogranicza się do zgaszenia monitora.

Jeżeli to pytanie do mnie…Ja mam Viste i nigdy nie korzystam z hibernacji po jest spaprana ,niedopracowana ,niektóre podzespoły nie są kompatybilne z tym trybem i właśnie tak to wygląda jak u Ciebie.

Dodane sobota, 11 wrz 2010, 14:28

Uruchom menedżer urządzeń jako admin i wprowadź zmiany.Spróbuj trybu Uśpij .Jaka edycja 7 ?

szkoda :confused: pewnie płyta główna nie pozwala dzięki za pomoc już się z tym bawił nie będę :stuck_out_tongue: