Windows 7 brak hibernacji/uśpiena

(Msl17) #1

Witam

Mam Windowsa 7 x64 i w żaden sposób nie mogę włączyć w nim trybu hibernacji, przypisałem już ją pod przycisk powera, w cmd wpisywałem komendy na aktywacje tej funkcji i dalej nic w menu start jest tylko opcja uśpij która nie działa poprawnie ponieważ po około 10 sekundach komputer jest już wybudzony do pulpitu :frowning: próbowałem również zrobić to gadżetem pulpitu ale przyciski na mim odpowiedzialne za hibernacje są nieaktywne.

Ma ktoś jakieś pomysły i sugestie jak rozwiązać ten problem?

(apanasiuk) #2

jednak najpierw wykonaj ten krok

http://www.tricks.com.pl/hibernacja-win7-windows7/

Będzie to przypisanie do przycisku powera na jednostce centralnej http://komputery.spryciarze.pl/zobacz/jak-zamienic-przycisk-hibernacji-w-windows-vista

(Msl17) #3

Niestety bez rezultatu oto zrzuty ekranu z mojego menu start i panelu sterowania trochę mnie tych opcji mam

beztytuuoo.jpg

beztytuu2y.jpg

(apanasiuk) #4

i włącz hibernacje tym przyciskiem którym włączasz kompa.

(Msl17) #5

Na obudowie? no tak zrobiłem na klawiaturze również bo mam ale to bardziej wygląda jak jakiś stan wstrzymania XPekowy bo komp dalej pracuje po prostu monitor gaśnie nawet chyba nie zrywa połączenia z netem a mam adsl modem

(apanasiuk) #6

ja u siebie zrobiłem wg tych instrukcji i komp włącza się w stan hibernacji. a później można go wybudzić.

(Łukash) #7

Menedżer urządzeń > mysz > właściwości >zarządzanie energią > odznacz zezwalanie na wybudzanie ,jak nie ustąpi zrób to samo do klawiatury ,ewentualnie jeszcze do karty sieciowej.Wybudzasz guzikiem Power na obudowie.

(Msl17) #8

A jak ona wygląda u ciebie? tak jak na xp czyli kompletnie zgaszony komp czy coś pracuje? zauważyłem że nawet dysk trybi :confused: żadna to hibernacja nie jest niestety :expressionless:

-- Dodane 11.09.2010 (So) 14:23 --

Zmieniłem jak napisałeś bez żadnego rezultatu wciąż mogę myszką budzić komp a hibernacja ogranicza się do zgaszenia monitora.

(Łukash) #9

Jeżeli to pytanie do mnie...Ja mam Viste i nigdy nie korzystam z hibernacji po jest spaprana ,niedopracowana ,niektóre podzespoły nie są kompatybilne z tym trybem i właśnie tak to wygląda jak u Ciebie.

-- Dodane sobota, 11 wrz 2010, 14:28 --

Uruchom menedżer urządzeń jako admin i wprowadź zmiany.Spróbuj trybu Uśpij .Jaka edycja 7 ?

(Msl17) #10

szkoda :confused: pewnie płyta główna nie pozwala dzięki za pomoc już się z tym bawił nie będę :stuck_out_tongue: