Windows 7 > Brak uprawnień administratora

Otóż jestem posiadaczem windows 7. Mój problem polega na tym, że chcąc dokonać instalacji jakiegoś programu wyskakuje komunikat ze nie mam praw administratora mimo ze posiadam jedno konto. Następnym problemem jest to, że przy odpalaniu niektórych gier mam komunikat o tym, że przy pierwszym uruchomieniu potrzebne jest konto administratora. Wyszukałem kilka porad w google, aktywowałem konto Super Administratora, zmieniałem ustawienia w kontroli użytkowników ( suwak na sam dół ) i dalej jestem w kropce…

Teraz na komputerze mam 2 konta. 1 administrator a 2 Super Administrator > które odblokowałem. Chciałbym by wszystko działało i komputer nie prosił mnie głupio o dodatkowe przywileje, gdyż takie posiadam.

Ps. Konto Super administratora narazie w niczym nie pomaga. Nie widać różnicy miedzy nim a zadnym administratorem stworzonym przeze mnie.

Błagam pomóżcie… Nie mogę grać w ulubione gry jak np. Stalker czyste niebo , Wiedźmin II, Gta 4 ponieważ… Nie mam uprawnien administratora…

W przypadku gier powinno pomóc jednorazowe kliknięcie na ikonę skrótu prawym myszy i wybranie opcji “Uruchom jako Administrator”, miałem podobny przypadek z Wiedźminem II.

Podczas instalacji programów, raczej zawsze trzeba potwierdzić nadanie sobie wyższych praw na standardowym koncie Admina, UAC, kwestia przyzwyczajenia.

Witam. Tez jestem jedynym użytkownikiem komputera i konto administratora z nieznanych mi powodów zamieniło się w konto gościa. Pomogło przywracanie systemu ( panel sterowania , Odzyskiwanie ). Pozdrawiam

Semtex, wybacz lecz to co poradziłeś zrobiłem na samym początku. Uruchamiając jako administrator nie widzę żadnej różnicy między odpalaniem przez 2krotne naciśnięcie LPM… Nie mam już do tego głowy i bardzo irytuje mnie siódemka…

Może ktoś pomoże. Liczę na to. Nie znam się zbyt na dogłębnych ustawieniach co by mogły pomóc. Narazie dziękuję i liczę na coświecej. ;/