Windows 7 - brak uprawnień do instalacji aplikacji

Jakiej/jakich i na pewno użytkownik nie jest “z ograniczeniami”?

obraz

https://soisk.pl/tworzenie-kont-uzytkownikow-w-systemie-windows-7/

takie zdanie wyskakuje przy próbie instalacji każdej aplikacji np Drive Booster

a stało się to po dzisiejszej aktualizacji systemu

Sprawdź po dezisntalacji tych aktualizacji i restarcie komputera.

Nie pomoże to sprawdź czy punkt przywracania zrobi poprawne cofanie, nie cofnie (sam się raz nadziałem na świeży punkt kontrolny systemu i przywracanie zakończyło się niepowodzeniem) lub cofnięcie już nie naprawi problemu to trzeba główkować dalej co się zepsuło…

To rozumiem. Tak masz ustawiony poziom systemu zabezpieczeń. Gdyby windows łykał wirusy IOBit, - a drive booster można sprawdzić na virus total online - toby psuło się i przepadało potrzebne - czyli system, sprzęt dokumenty.

Ludzi kręci takie fake? Trzeba czytać opinie pod programem. Driver booster więcej systemów zepsuł, niż zbawił.

Pokaż zrzut ekranu z tym komunikatem

screnhot1

Mój pierwszy samodzielny zrzut ekranu trochę to trwało-proszę o pomoc - za mocny nie jestem

Spróbuj zmienić ścieżkę prostszą

m4s- także bez zmian tzn żle

A jaką dałeś ścieżkę?

Było spróbować odinstalować aktualizacje (nie shackują cię raczej) i sprawdzić.
Potem punkt przywracania (jak deinstalacja i restart Windows nic nie wniósł) - cofnąć, jak cofnięcie przebiegnie pomyślnie to sprawdzić.

proponuję utworzyć nowe konto użytkownika o nazwie test oczywiście tylko na próbę i sprawdzić czy pod nowym kontem będzie działać lub nie bardzo często dzieją się takie rzeczy że jest uszkodzony profil konta użytkownika i wystarczy tylko zmigrować na nowe konto i po temacie pozdrawiam.

jeżeli to nie pomoże to proponuję sprawdzić czy w dzienniku zdarzeń zapisują się komunikaty dotyczące wystąpień tego błędu

ścieżka była z pulpitu. Konto użytkownika też juz było.Sprawa się cały czas powtarza. Jeśli nic już nie wyjdzie to odinstaluję poprawki Windowsa.Dzięki.

Jeżeli to nie pomoże to proponuję sprawdzić czy w dzienniku zdarzeń zapisują się komunikaty dotyczące wystąpień tego błędu.

Może też być prawdopodobieństwo infekcji.
@iJuliusz pomożesz ?

1 polubienie

Witaj.
Trudno wyczuć co się pozmieniało w uprawnieniach.
Próba uruchomienia może być blokowana przez Antywirus.
Może też być blokowane przez Malware (złośliwe oprogramowanie).
Próbowałeś uruchomić z Uprawnieniami Administratora?
Tak jak kolega napisał wyżej, nie polecam instalacji Driver Boosterów, itp.
Masz problem ze sterownikami to pomożemy na Forum.

Możesz podesłać logi według instrukcji, sprawdzę co jest ogólnie w systemie, m.in. w Dzienniku zdarzeń

1 polubienie

już myślałem ,że coś z tego będzie a ja przecież nic nie mogę instalować, także Farbara

Farbara się nie instaluje.
Jeśli nie uruchomi się, zmień mu nazwę na FRST.com i wtedy spróbuj.
Zawsze uruchamiaj z Uprawnieniami Administratora.

Ostatecznie, uruchom Tryb Awaryjny i wtedy.

Panowie dziękuje.Myślałem że to będzie prostsze a ja jestem za słaby.Przywróciłem system z kopii,~Jest OK.Kończę temat.

2 polubienia

To teraz jak tych aktualizacji masz więcej niż 1 to instaluj pojedynczo i restart.

1 polubienie