Windows 7 Build 7000 DE- kłopot z gadżetem "pogoda"

Ten problem występował też w wersji EN. Gdy zamknę ten gadżet i po resecie go włączę, przez trochę podziała, a potem wywala komunikat “Der Dienst ist in Ihrer Region nicht verfügbar”. jak zmusić ten gadżet do ciągłej pracy?

Ja ci powiem tyle…

Ten gadzet z natury ma takie poje****ane zachowanie.

Nie zmusisz go do ciągłej pracy ,najlepiej to go wyłącz…

Mi na przykład na pokazie zdjęc wyskakuje że nie otwiera jpg, bmp i png a zdj lecą normalnie i na pogodzie po restarcie kompa od nowa jest znów

Jakis amerykanski kraj i 70 Stopni jest…

Ja ci radzę wyłączyć ten sidebarb o ile o to ci chodzi…

Nie o to mi chodzi

Bo to jest w stopniach Fahrenheita. :stuck_out_tongue:

Jest może jakis alternatywny gadżet wyglądający podobnie do “pogody”- nie weatherbug, bo za duży i nie ma Tomaszowa Mazowieckiego- a ten domyślny gadżet to ma. :stuck_out_tongue:

Pablo55 , nie masz co robić w domu nie??

Narazie gadżetów do sevena nie ma, bo to jest wersja BETA!

No co ty. :stuck_out_tongue:

Używam gadżetów z Visty, ale niektóre nie działają. Jednak pamiętam, ze miałem taką “pogodę, która działała”

Jeśli zaś chodzi o “nie mam co robic w domu” to zostaw to dla siebie. :?

Ja sugeruję coś takiego…Masz laptopa bo widzę w twoim podpisie(chyba tak xD)te opcje jak na twój i zarówno mój komputer są za bardzo zaawansowane :confused: ,a ponieważ MX7 ma wszystko z visty, czyżby nie zacina tak samo jak ona???Sądzę że Vista ma za duże potrzeby Ramu i RPM…

Windows 7 działa zadziwiająco dobrze na tym starociu co mam.

Chodzi ci o Windows 7, czy o Windows XP MX7?

MalcolmX 7 o tego mi chodzi on ma wyglady i all z Visty i myśle że bedzie zacinać…

Wybacz, ale nie rozumiem o co ci chodzi.

Jeżeli chodzi o problem, to juz sobie poradziłem. “Pożyczyłem” sobie pliki z innego gadżetu tego typu i ruszyło. :lol:

Aha poradziłeś sobie to spoko.