Windows 7 - ciągłe BSODy

Wywalało mi blue screeny, nie potrafiłem ich naprawić bo nie wiedziałem o co chodzi. Zrobiłem format, ale one dalej wyskakują, używałem driver verifiera żeby sprawdzić który sterownik sie wywala, za każdym razem pokazuje co innego, używając programu BlueScreen View sprawdziłem co wywala system ( raz pokazało sterowniki od Nvidii więc usunąłęm stery do karty ale nadal to samo) i są to: halmacpi.dll, ntkrnlpa.exe (1 dump), dxgkrnl.sys, ntkrnlpa.exe, nvlddmkm.sys ( 2 dump), cdd.dll, ntkrnlpa.exe, win32k.sys( 3 dump). Jak widać w każdym z tych trzech dumpów są różne pliki ale jeden się zawsze powtarza - ntkrnlpa.exe. Pytanie tylko o co chodzi i jak to naprawić? Proszę o jak najszybsze odpowiedzi.

Sprzęt:
Athlon 64 x2 6000+
ASRock n68c-gs fx
Nvidia geforce gtx 550 ti
DDR2 3GB ( dwie różne kości, 1 gb i 2 gb, w programie CPU-Z jakies roznice miedzy nimi wystepuja, ale nie wiem czy ma to znaczenie)
Windows 7 32-bit

link do dumpów: https://we.tl/t-jofcJvDNLI

Ja bym niekonwencjonalnie zrobił live CD z Linuksem, odpalił jakieś benchmark i poczekał. Jeżeli nie wysypie się, to można naprawiać/preinstalować Windowsa. Jeżeli wysypie się, co obstawiam, to problem z padającym sprzętem (karta).

… i

nie używaj, ani innych podobnych. Weź te sterowniki, które Windows pobierze lub pobierz ręcznie ze strony producenta. Ntkrnlpa może też sugerować, ze masz zawirusowany system i coś w nim namieszało.