Windows 7, Comodo Time Machine i 30GB danych które zniknęło

Witam,

Mam trochę dziwny problem, otóż zniknęło mi z dysku 30GB danych :o

Jakieś dwa miesiące temu zainstalowałem Comodo Time Machine i wszystko chodziło pięknie do czasu zainstalowania Joli OS i Ubuntu 11.04 Beta 2 w Windowsie 7 przy użyciu instalatora do Joli OS i wubi do Ubuntu.

Na owych 2 Linuksach zauważyłem dziwną rzecz: jak przeglądałem partycje C: nie było widać tam danych aktualnie znajdujących się tam według Windowsa 7. Po jakimś czasie postanowiłem usunąć Joli OS, następnie Ubuntu co skutkowało jakimiś dziwnymi problemami przy starcie Windowsa (nie chciał się bootować po restarcie :o a przy normalnym włączeniu było ok) to postanowiłem wsadzić płytę do naprawy systemu Windows i wpisałem w konsoli “bootrec.exe /FixMbr”, komenda została wykonana pomyślnie, później postanowiłem przeskanować pamięć systemu Windows, czy jak to tam się zwie. Później po restarcie, ku mojemu zdziwieniu uruchamia się Windows w stanie zaraz po zainstalowaniu CTM (ekran programu przy starcie też zniknął). W ten sposób utraciłem 30GB danych.

I tu mam pytanie, czy dało by się jakoś przywrócić te wszystkie pliki ? CTM nie zostawił żadnej ukrytej partycji z backupami…

Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję.

Tym odzyskasz pliki

http://traxter-online.tk/opis-dystrybuc … t-388.html

Dzięki ale wątpię żeby Parted Magic w czymś tu pomógł. Miałem Ubuntu i Joli Os i ani pierwszy ani drugi nie widział żadnych dodatkowych partycji z danymi ani danych aktualnie znajdujących się na C: według Windowsa.

Sprawdzałem też w Windowsie ale żadnej partycji CTM nie widzę…

może tym

http://www.cgsecurity.org/wiki/TestDisk

sciagamy z neta programik TESTDISK

odpalamy go

menu wyswietli dyski jakie mamy w komputerze

wybieramy dysk na ktorym jest zepsuta partycja i klikamy ANALIZE

nastepnie wybieramy Q czyli QUIT

powinien wyswietlic liste partycji, jezeli nie ma wszytkiego klikamy SEARCH!

u mnie w tym momencie znalazl wszystkie partycje lacznie z ta zaginieta

nastepnie wybieramy WRITE potwierdzamy i wybieramy BACKUP BS i potwierdzamy

restartujemy komputer i partycja jest ze wszystkimi danymi!!

Próbowałem, ale nic ciekawego nie znalazł.