Windows 7 crash zmiana kolorów

To mój pierwszy post tutaj i w pc’tach nie jestem jakimś mistrzem ale podstawy znam.

Wracając do tematu nigdy na moim PC nie miałem blue screena, crashe się zdarzały ale sporadycznie. Wiec odpaliłem sobie grę call of duty 4(nigdy nie miałem z nim problemów) i w pewnym momencie wszystko stanęło i zmieniło lekko kolor, pomyślałem, że to crash i kliknąłem ctrl+alt+del ale nic(przycisku restart niema w moim modelu)więc odpiąłem zasilanie włączam komputer na nowo i nagle połowę kratek białych podczas uruchamiania nie ma i a to co jest na biało jest na żółto to wybrałem 1 z 2 systemów windows 7 i uruchamia się normalnie i nagle stop bluescreena na powiedźmy 2 sec i uruchamia się na nowo nie wiem o co chodzi bo zdarza mi się to 1 raz, piszę teraz z trybu awaryjnego w którym nie widzę jakichkolwiek problemów(edit : jednak biały jest lekko zielony). Proszę o pomoc bo nie jestem wstanie stwierdzić co się dzieję.

Down:Rzeczywiście nie był najlepiej podpięty ale to nie pomogło :frowning:

zobacz czy sie kabel nie poruszyl od monitora nie laczyc moze i bedziesz mial takie dziwne kolory

Podaj model zasilacza.

Enlight GPS - 350AB C