Windows 7: czarne tło i myszka

Potrzebuję pomocy. Wczoraj laptop (Dell 17R) tzn. windows 7 sciagał aktualizacje - niestety musialem wczesniej wyjsc z domu wiec wyłączyłem go przed ich całkowitym ściagnieciem. Dzis laptop nie chce mi sie właczyc ani na trybie normalnym ani na zadnym z awaryjnych. Windows sie odpala , pokazuje ciemne tło i myszkę i dalej ani o krok.

Nie mogę ani go wyłączyć (normalnie - przez pasek zadan - bo go nie pokazuje , ani przez ALT + F4 - bo ani mysz ani klawiatura nie reaguje).

Jak to rozwiązac ? Pomocy

W dysku instalacyjnym Win 7 jest funkcja napraw.

Tylko jak mam dotrzeć do tej partycji - gdy wybieram przy starcie F12 i start z DYSKU to nie mam wyboru partycji (choć takowa istnieje fabrycznie) . System startuje normalnie a potem tak jak pisałem czarne tło i myszka …

F12 jest do wyboru nośnika(HDD,CD-rom,DVD-rom,USB,…) użyj F8 prędzej tam będzie

Może po kolei : F12 -> lista : DYSK / NAPĘDY / … <- tu mam wybrać DYSK a potem F8 ? Dobrze rozumiem ? :roll: Poproszę tak łopatologicznie - krok po kroku …

Przy włączeniu laptopa na ekranie startowym mam mozliwość :

F2 - Setup

F12

Przy kliknięciu F8 lub nic nie robieniu przechodzi do wyboru opcji startu systemu po niewłaściwym wyłączeniu (Tryb awaryjny, normalny awaryjny z obsługą sieci itd) , jeżeli wybiorę F12 -> DYSK to mam do wyboru dodatkowe opcje (ostatnia znana dobra konfiguracja itd) ale którąkolwiek opcję bym nie wybrał po starcie WIN7 pokazuje sie muszka i czarne tło - dalej ani wylączyc ani nic zrobic - tak jak w poscie 1. : :oops:

Chodzi o to że po starcie w trybie awaryjnym też pojawia sie czarne tło i myszka. Wiem że ta partycja istnieje (jak było jeszcze dobrze w “mój komputer” miałem C;/ i Recovery (czy jak tam sie to zwie) ).

Dodane 18.06.2011 (So) 19:29

Po diagnostyce okazał się taki błąd :

Error Code: 0F00: 133C

Msg: Disk - No souitable disk media is present

Co to może być ? Pocesor , karta graficzna dosłownie wszystko jest OK. A laptop nie rusza …