[Windows 7] Czarny ekran po uruchomieniu bez kursora

Witam.

Mam pewien problem z komputerem. Otóż komputer włącza się normalnie , ale po napisie “Trwa uruchamianie systemu Windows” następuje czarny ekran bez kursora , a na moim monitorze pisze “No Signal” czyli “Brak Sygnału”. O dziwo , po jakimś czasie słychać dźwięk powitalny (dun dun dun duuuuuun…). Dodam także , że w jakimkolwiek Trybie Awaryjnym wszystko działa tak jak powinno (aktualnie mam włączony Tryb Awaryjny z obsługą sieci). Próbowałem przywrócić system do najbliższego punktu przywracania (czyt. z przedwczoraj) , ale żadnych skutków. Proszę więc o pomoc!

W trybie awaryjnym nie działa program antywirusowy jak i sterownik karty graficznej, odinstaluj je po kolei i sprawdź czy problem ustąpi.

Dzięki wielkie , problem ustąpił po odinstalowaniu sterownika karty graficznej , więc problem można uznać za rozwiązany :slight_smile:

Jeszcze raz , dzięki.

 

EDIT:

 

Jeśli ktoś będzie miał podobny problem , to podaję w skrócie rozwiązanie - musicie zainstalować starsze sterowniki do karty graficznej , w moim przypadku zadziałały sterowniki 320.49 , gdyż mam kartę Nvidia Geforce 8500 GT.