Windows 7 czarny ekran po zalogowaniu

witam

mam problem z windowsem 7. Po zalogowaniu pojawia się napis “zapraszamy” po czym ekran robi się czarny i widać tylko kursor ( “zajęty”) i nic się nie dzieje. Nie ładuje się pulpit. Po naciśnięciu dowolnego klawisza czasem udaje się mu “zaskoczyć” ale też nie zawsze , jeśli już to ekran robi się biały i pojawia się komunikat “Control deck nie odpowiada” .

Od czego to może byc? Wydaje mi się, że ten problem pojawił się któregoś razu po instalacji sporej liczby aktualizacji windowsa. Komp jest nowy, kupiony mc temu, niezbyt intensywnie używany więc chyba nie zdążyłam nic zepsuć ;-), aktualizowany na bieżąco. Sprawdziłam antywirusem. czysto.

W Pomocy technicznej wpisz: Control deck nie odpowiada,masz tam różne przyczyny.Sprawdż poprawność godziny i daty.W ostateczności masz gwarancję.

modlishka88 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Jeśli masz płytę naprawy systemu to jej użyj.Jak masz instalkę iso win7 można z niej też napraw komputer zastosować-po zabotowaniu płyty przed instalacją na dole karty jest ta funkcja,a jeśli to lapek to klawisze F8,F5 lub któryś z nich uruchamia tę funkcję w zależności od modelu.

Jest jeszcze jeden sposób-twardy reset potem powinno pojawić się napraw komputer,uruchom komp.w ostatniej znanej dobrej konfiguracji.

system wgrali mi w sklepie, nie dostałam żadnych płyt…

Spróbuj załadować system na siłę.Twardy reset-nawet kilka razy jak trzeba.Jak uda ci się wejść utwórz dysk naprawy systemu.Znajdziesz to panel sterowania-kopia zapasowa lub centrum akcji.Ostatecznie masz gwarancję-tylko to może być płatne.

A propo to jest lapek z preinstalowanym systemem cz PC.To jest wersja Oem czy box.