Windows 7 czarny ekran

(bartuśś) #1

Witam mam mał problem sciągnełem tego windowsa 7 zainstalowalem go na innym dysku lecz był tam stary system, którego kiedyś nie sformatowałem .. no i gdy odpallem tego 7 to zbootowalo go a gdy mialo dojsc do pulpitu to czarny ekran i długo nic 15 min czekalem .. no i wkurzyle msie i sformatowalem ten dysk "D" formatowanie prawym myszy "formatowanie" no i podczas wybierania dalej systemu dalej jest "7" i nie wiem jak zrobić by zniknął on. Chce go zainstalowac jeszcze raz i zobaczyc jak to działa itp itd.

(Wojtek Moto) #2

Próbowałeś użyć VistaBoot Pro ?

http://www.vistabootpro.org/

Przykładowe wykorzystanie programu: http://vista.pl/porady/338_jak_zainstal ... erze_.html

(bartuśś) #3

no i co on mi da ? ; P

-- Dodane 30.04.2009 (Cz) 23:35 --

dobra narazie chce wiedziec jak sie robi bym nie musial wybierac systemu jak uruchomie kompa :x :frowning:

(Wojtek Moto) #4

Z tego co napisałeś wynika, że masz zainstalowane dwa systemy operacyjne na dwóch różnych partycjach, a po uruchomieniu komputera pojawia się okno wyboru systemu.

W oknie wyboru systemu znajduje się Windows 7, którego już na dysku nie ma (bo sformatowałeś tą partycję) i chcesz takiego wpisu się pozbyć.

Zgadza się?

(bartuśś) #5

trafnie ;D tak chce wlasnie tak :))

potem chce na nowo zaisntalowac tego 7 moze bd dobrze/

(Wojtek Moto) #6

No więc zabierz się do pracy :stuck_out_tongue:

Dałem Ci program i instrukcję - rozwiązanie na tacy.

Ściągnij go, zainstaluj i zobacz jakie ma opcje - jest banalny w obsłudze, a rozwiąże problem ...

(bartuśś) #7

okej dzieki zrobilem tak ze czerwonym krzyzykiem usunełem tego 7 i to tyle ? .. zadnych wpisow w rejestrze itp itd ? juz go calkowicie nie ma ? :>

(Wojtek Moto) #8

Zapisujesz zmiany i gotowe. Zrestartuj komputer i spójrz na efekty. Właśnie tak działa ten program :slight_smile:

(Agatonster) #9

bartuśś ,

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu edycji własnych postów proszę skorzystać z przycisku Edytuj.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

(bartuśś) #10

chce sie dowiedzieć czy trzeba jakieś sterowniki do plyty głównej ściagać m(mam na płycie stery do Visty), karty graficznej, dzwięku itp itd.