Windows 7 czarny ekran

Witam mam mał problem sciągnełem tego windowsa 7 zainstalowalem go na innym dysku lecz był tam stary system, którego kiedyś nie sformatowałem … no i gdy odpallem tego 7 to zbootowalo go a gdy mialo dojsc do pulpitu to czarny ekran i długo nic 15 min czekalem … no i wkurzyle msie i sformatowalem ten dysk “D” formatowanie prawym myszy “formatowanie” no i podczas wybierania dalej systemu dalej jest “7” i nie wiem jak zrobić by zniknął on. Chce go zainstalowac jeszcze raz i zobaczyc jak to działa itp itd.

Próbowałeś użyć VistaBoot Pro ?

http://www.vistabootpro.org/

Przykładowe wykorzystanie programu: http://vista.pl/porady/338_jak_zainstal … erze_.html

no i co on mi da ? ; P

Dodane 30.04.2009 (Cz) 23:35

dobra narazie chce wiedziec jak sie robi bym nie musial wybierac systemu jak uruchomie kompa :x :frowning:

Z tego co napisałeś wynika, że masz zainstalowane dwa systemy operacyjne na dwóch różnych partycjach, a po uruchomieniu komputera pojawia się okno wyboru systemu.

W oknie wyboru systemu znajduje się Windows 7, którego już na dysku nie ma (bo sformatowałeś tą partycję) i chcesz takiego wpisu się pozbyć.

Zgadza się?

trafnie ;D tak chce wlasnie tak :))

potem chce na nowo zaisntalowac tego 7 moze bd dobrze/

No więc zabierz się do pracy :stuck_out_tongue:

Dałem Ci program i instrukcję - rozwiązanie na tacy.

Ściągnij go, zainstaluj i zobacz jakie ma opcje - jest banalny w obsłudze, a rozwiąże problem …

okej dzieki zrobilem tak ze czerwonym krzyzykiem usunełem tego 7 i to tyle ? … zadnych wpisow w rejestrze itp itd ? juz go calkowicie nie ma ? :>

Zapisujesz zmiany i gotowe. Zrestartuj komputer i spójrz na efekty. Właśnie tak działa ten program :slight_smile:

bartuśś ,

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu edycji własnych postów proszę skorzystać z przycisku Edytuj.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

chce sie dowiedzieć czy trzeba jakieś sterowniki do plyty głównej ściagać m(mam na płycie stery do Visty), karty graficznej, dzwięku itp itd.